За даними слідства, головними цілями шпигунів були працівники, добровільні помічники і керівник виборчого штабу Клінтон.
Збором засекреченої інформації займалися два відділи. Один з них проводив операції за допомогою фішингу та шпигунського програмного забезпечення, яке таємно встановлювали на комп'ютери потерпілих з електронних поштових скриньок. Другий відділ поширював цю викрадену інформацію і листи - для цього створили в Інтернеті акаунти Guccifer 2.0, DC Leaks.
Зазначимо, розслідуванням цієї справи займається команда спецпрокурора Роберта Мюллера, який розслідує можливе втручання Російської Федерації у вибори в США. У той же час у команди Мюллера немає ніяких припущень, що ці шпигунські дії змінили результат підрахунку голосів на президентських виборах і результат виборів, заявив Розенштайн.
До списку, який опублікований на сайті Мін'юсту США, увійшли: Віктор Борисович Нетикшо, Дмитро Сергійович Бадін, Іван Сергійович Єрмаков, Олексій Вікторович Лукашев, Сергій Олександрович Моргачев, Микола Юрійович Козачек, Павло В'ячеславович Єршов, Артем Андрійович Малишев, Олександр Володимирович Осадчук, Олексій Олександрович Потьомкін і Анатолій Сергійович Ковальов. Всі вони імовірно є співробітниками Головного розвідувального управління Росії.
Нагадаємо, раніше Міністерство юстиції США передало в Палату Представників Конгресу більше тисячі секретних документів у справі щодо російського втручання у вибори президента США в 2016 році.