Як пише The New York Times, серед висланих також 12 осіб, "ідентифікованих як офіцери російської розвідки".
Також адміністрація прийняла рішення закрити російське консульство в Сіетлі. Посадові особи заявили, що закриття консульства в Сіетлі пов'язано з його близостю до військово-морської бази США.
У Вашингтоні дали тиждень на те, щоб 60 людей залишили країну, а дипустанова припинилоаоботу.
Нагадаємо, 3 березня, у Брюсселі вирішили відкликати посла ЄС в Росії Маркуса Едерера, що голова Європейської ради Дональд Туск назвав "безпрецедентним кроком", але адекватним на таку поведінку РФ.
Також, як стверджує CNN, починаючи з понеділка європейські країни, такі як Німеччина, Франція, Данія, Латвія, Литва, Естонія, Чехія, Нідерланди, Болгарія та інші, почнуть висилати російських дипломатів на знак солідарності з Великобританією.
5 березня в британському Солсбері з сильним отруєнням був госпіталізований російський шпигун-перебіжчик Сергій Скрипаль та його дочка. Через деякий час були госпіталізовані кілька співробітників екстрених служб, що працювали на місці події. За даними слідства, проти Скрипалів було використано нервово-паралітичну речовину "Новачок" російського виробництва.
Британія поставила перед Росією вимогу впродовж доби пояснити появу речовини на території Королівства, однак відповіді так і не отримала, після чого вислала 23 російських дипломатів.