США розглядають можливість військового вторгнення в КНДР - WSJ

Поділитися
США розглядають можливість військового вторгнення в КНДР - WSJ У Білому домі розмірковують над новим підходом до КНДР, невідкидаючи військове вторгнення.
Видання пише, що у Вашингтоні розробляють нову північнокорейську стратегію.

Білий дім вивчає можливі варіанти дій для нейтралізації ядерної загрози з боку Північної Кореї. При цьому, нова адміністрація не відкидає і варіант застосування військової сили з метою зміни режиму в Пхеньяні.

Про це повідомляє лояльне до Республіканської партії видання Wall Street Journal з посиланням власні джерела, поінформовані з процесом розробки нової американської стратегії щодо КНДР.

Видання повідомляє, що два тижні тому заступник радника президента США з національної безпеки Кетлін Макфаленд провела нараду з різними відомствами, які відповідають за національну оборону. На цій зустрічі вона попросила чиновників зібрати усі можливі пропозиції підходів до КНДР, навіть такі, які не відповідають традиційній американській політиці.

Wall Street Journal пише, що Білий дім розглядає будь-які дії від визнання КНДР ядерною державою до військового вторгнення з метою повалити режим в Пхеньяні. Видання зазначає, що оборонні відомства США вже надали Макфарленд список можливих дій у вівторок. Тепер кожен зі сценаріїв будуть вивчати і уточнювати, після чого їх передадуть на розгляд президенту Дональду Трампу.

Видання зауважує, що якщо можливсіть американської війни проти КНДР стане більш вірогідною, на це може відреагувати Китай. Пекін може піти на поступки Вашингтону і посилити тиск на Пхеньян, зокрема пригрозити перекрити канали, які економічно підтримували функціонування КНДР.

У свою чергу, лояльна до Демократичної партії газета Washington Post писала, що у Вашингтоні готуються до зустрічі представників КНДР і США. На думку видання, така зустріч є прямим сигналом бажання лідера Північної Кореї почати переговори з адміністрацією Трампа.

Раніше повідомлялося, міністр оборони США Джеймс Меттіс відвідав Південну Корею, щоб переконати її у підтримці на тлі загроз КНДР. За словами міністра, візит означав підтвердження обов'язків США по відношенню до своїх союзників у регіоні.

Поділитися
Підготував/ла Лесь Димань
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі