США повідомляють про ракетні випробування Ірану

Поділитися
США повідомляють про ракетні випробування Ірану Іран знову запустив ракету © korrespondent.net
Після перемоги Трампа між країнами різко погіршилися відносини.

США зафіксували випробування Іраном балістичної ракети середнього радіусу дії, заявив прес-секретар Білого дому Шон Спайсер.

Ракета вибухнула на відстані тисячі кілометрів від місця запуску. Останній раз запуск був здійснений в Семнані, який знаходиться в декількох кілометрах від Тегерана.

Іран провів випробування балістичної ракети вперше за президентства Дональда Трампа. Новий президент виступав проти укладення ядерної угоди з Іраном.

Резолюція Ради Безпеки ООН, яка закріпила ядерну угоду країн Заходу з Тегераном, на вісім років ввела заборону на випробування країною балістичних ракет.

Читайте також: Президент Ірану обіцяє, що не дозволить Трампу розірвати ядерну угоду

Раніше в Ірані заявили про готовність відновити розробку ядерної зброї в разі відмови США від досягнутої угоди.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 3
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Volodymyr Kyzyma
30 Березня 2024, 20:36
теракт в "крокусі"-це результат розборок між міністерством "оборони2 та фсб. Ніякого ІГІЛ там і близько не було. Організованність та професіоналізм виконавців говорят про те, що були ніякі не гастарбайтери з Таджикістану. Плюс маленький штрих-як мінімум 14 чоловік вбито з "кипариса"-зброї спецпідрозділів ерефії, але ніяк не ігілу!
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі