США і Південна Корея розпочали військові навчання: у КНДР войовничо відреагували

Поділитися
США і Південна Корея розпочали військові навчання: у КНДР войовничо відреагували © EPA-EFE/YONHAP SOUTH KOREA OUT
Навчання є відповіддю на загрози з Північної Кореї.

Американські та південнокорейські війська розпочали масштабні навчання, спрямовані на посилення їхньої спільної обороноздатності проти Північної Кореї, яка знову звинуватила Вашингтон і Сеул у відпрацюванні вторгнення.

Щорічні літні навчання проходять на тлі підвищеної напруженості на Корейському півострові, оскільки КНДР активно демонструє відпрацювання своєї зброї, пише Politico.

Навчання почалися кілька годин після того, як Міністерство закордонних справ Північної Кореї заявило, що такі навчання є «провокацією з метою агресії». У заяві сказано, що у зв’язку з цим ядерні амбіції Північної Кореї є виправданими, бо треба «підтримувати баланс сил для запобігання війні через накопичення стримуючих факторів».

Сполучені Штати і Південна Корея описують свої спільні навчання як оборонні за своєю суттю. В останні роки країни розширюють і вдосконалюють свою підготовку, щоб впоратися із загрозами з боку Північної Кореї.

Навчання, які триватимуть до 29 серпня, включають як комп'ютерні симуляції, так і понад 40 видів польових тренувань. Союзники заявили, що цьогорічна програма зосереджена на посиленні їхньої готовності проти різних північнокорейських загроз, зокрема ракет, глушіння GPS і кібератак, а також на врахуванні уроків, винесених з нещодавніх збройних конфліктів.

Близько 19 000 південнокорейських військовослужбовців візьмуть участь у навчаннях. У США не розповіли про кількість задіяних солдатів. В останні місяці Сполучені Штати збільшили регіональне розгортання бомбардувальників далекого радіусу дії, підводних човнів і авіаносних ударних груп для тренувань із південнокорейськими і японськими військами.

Нагадаємо, президент Південної Кореї Юн Сок Йол закликав Пхеньян до діалогу та відновлення співпраці, а також запропонував провести міжнародну конференцію з прав людини в Північній Кореї.

З'явившись в один з найгірших моментів у відносинах між двома Кореями, план Юна деякі експерти сприйняли скептично. Вони сумніваються, що Пхеньян побачить в ньому щось інше, окрім екзистенційної загрози для свого режиму.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі