США і Китай домовилися про поступове зниження митних зборів

Поділитися
Перший етап угод враховує домовленості про постачання американських сільгосптоварів в Китай, встановлення правил для курсів валют, заходи щодо захисту інтелектуальної власності і відкриття китайського ринку для американських компаній.

США і Китай погодились на поступове взаємне зниження митних зборів. В цьому ж місяці США і Китай оголосили про укладення проміжного торгового угоди, у разі підписання якого США мають намір відмовитися від введення нових мита на китайські товари з 15 грудня, повідомляє Bloomberg.

"В останні два тижні уповноважені представники вели серйозні і конструктивні дискусії і домовилися знижувати додаткові тарифи поетапно, по мірі прогресу, досягнутого проміжного угодою. Якщо Китай і США закриють першу фази операції, то обидві сторони повинні скасувати існуючі додаткові тарифи в одній і тій же пропорції одночасно щоб досягти остаточної угоди", - сказав представник міністерства комерції КНР Гао Фена.

Перший етап враховує домовленості про постачання американських сільгосптоварів в Китай, встановлення правил для запобігання маніпулювання курсами валют, заходи щодо захисту інтелектуальної власності і відкриття китайського ринку для американських компаній.

Президент США Дональд Трамп раніше заявив, що Китай збільшить імпорт американської сільгосппродукції на 40-50 млрд доларів. В адміністрації Трампа чиновники в останні дні висловлювали оптимізм, що перша фаза всеосяжної торгової угоди може завершитися вже в цьому місяці, допомагаючи фондового ринку США перевищити історичні рекорди поточного тижня.

Раніше президент США Дональд Трамп оголосив у країні національний надзвичайний стан для захисту американських комп'ютерних мереж від зовнішніх "іноземних ворогів".

Huawei подала у федеральний суд в Техасі позов до уряду США через закон, що забороняє американській владі і їх підрядникам купувати продукцію Huawei з міркувань безпеки. У компанії вважають, що обмеження незаконні, оскільки Конгрес США не зміг навести жодних доказів на користь цього рішення.

У грудні 2018-го в Канаді за запитом США затримали дочку засновника Huawei Мен Ваньчжоу за звинуваченням в порушенні санкцій проти Ірану. Після цього у Китаї затримали двох громадян Канади, яких на початку березня 2019 року звинуватили в шпигунстві.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі