Шольц та Ердоган засудили ядерну риторику РФ

Поділитися
Шольц та Ердоган засудили ядерну риторику РФ © Офіс президента
Канцлер Німеччини рішуче відкинув заяви Кремля про те, що Україна готується застосувати «брудну бомбу».  

Канцлер Німеччини Олаф Шольц та президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган під час телефонної розмови засудили ядерну риторику Кремля, назвавши її «безвідповідальною», повідомляє DW.

«Канцлер Німеччини та президент Туреччини погодилися, що ядерна риторика Росії безвідповідальна», - заявив офіційний представник німецького уряду Штеффен Хебештрайт.

Крім того, канцлер Німеччини рішуче відкинув заяви РФ про те, що Україна готується застосувати «брудну бомбу».

Також Шольц та Ердоган обговорили зернову угоду, зокрема, канцлер Німеччини високо оцінив зусилля Туреччини щодо підтримки подальшого експорту українського зерна відповідно до угоди.

Раніше у розмові з президентом України Володимиром Зеленським Шольц заявив, що звинувачення РФ щодо застосування Україною «брудної бомби» є безпідставними. Він також засудив удари Росії по цивільних об'єктах інфраструктури в Україні.

Нещодавно РФ попередила, що Україна нібито планує атаку із застосуванням такої бомби. Глава тамтешнього Міноборони Сєргєй Шойгу навіть мав серію телефонних розмов з колегами з кількох країн НАТО, в яких переконував, що Київ вже готується що цього.Та Штати та інші західні країни відкинули такі звинувачення. А президент Володимир Зеленський пояснив, що ці заяви означають лише те, що саме Москва може готуватися до атаки з допомогою "брудної бомби". Розповідаємо, що таке «брудна бомба» та чим вона небезпечна.

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 1
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
spragly
15 Квiтня 2015, 14:58
Німеччину взяли в НАТО розділеною, бо на території DDR стояли рускіє війська. Україну теж могли б взяти в НАТО в такому виді, коли в Криму та на Донбасі стоять рускіє війська. Але чомусь тепер вже Німеччина, забувши про власний досвід, відмовляє Україні в членстві. Хоч втрати українського генофонду за XX сторіччя не менші німецьких. Інакше як кризою євроатлантичних принципів це сприймати неможливо. Виявляється це не універсальні принципи а локальні. В Німеччині та Франції діють - а за їхніми межами не діють. І ніякі коаліції та спільні програми з НАТО не замінять повноцінного членства. Ви думаєте Румунія, Чехія, Угорщина чи Болгарія менше робили помилок, перед тим як їх прийняли в НАТО? Чи може там вати менше? Он і угорський, і чеський президенти є ватніками. НАТО та США не хочуть рішати проблему Росії. Оце і все що можна сказати про коаліцію з НАТО. Навіть супутниковими данними не діляться.
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі