Сейм Польщі проголосував за зниження зарплат депутатів

Поділитися
Сейм Польщі проголосував за зниження зарплат депутатів Закон дозволить економити щорічно більше 3 млн євро бюджетних коштів © flickr/Ministry of Foreign Affairs of the Republic of Poland
Польські парламентарії затвердили новий закон після того, як розгорівся скандал навколо премій, які були виплачені членам уряду.

В Сеймі Польщі за законопроект, що передбачає зниження зарплати депутатів і сенаторів на 20%, проголосували 240 депутатів, проти - 2, ще 5 утрималися. Опозиція не брала участі в голосуванні, повідомляє RMF24.

Закон передбачає, що зарплата парламентаріїв буде становити 80% окладу заступника державного секретаря.

На колишньому рівні залишаться суми, призначені для покриття витрат депутатів, пов'язаних з виконанням обов'язків на території країни. Ці витрати будуть становити 25% окладу заступника держсекретаря.

Як наголошується, закон дозволить економити щорічно близько 13 млн злотих (понад 3 млн євро) бюджетних коштів.

Законопроект про зниження зарплат депутатам підготувала правляча партія Польщі "Право і справедливість" після того, як у Польщі розгорівся скандал навколо премій, які були виплачені членам уряду. Правляча партія також вирішила, що міністри повернуть ці премії, передавши їх на благодійні цілі.

Польща порушила справу за фінансування "Північного потоку 2". Партнерам "Газпрому" загрожує штраф до 10% річної виручки.

ЄС буде менше платити Польщі із загального бюджету. Зараз Варшава один з найбільших бенефіціарів коштів від союзу.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі