Про це сьогодні пише Newsweek, нагадуючи, що зараз США, а також Євросоюз і ООН, виступають на боці Києва, який не визнає анексію півострова російськими військами. Попри те, що де факто зараз Кримом керує Росія, існує і українська кримська влада у екзилі.
Тим часом, російська окупаційна влада на півострові позитивно оцінила слова Трампа про можливе американське визнання. Так званий "віце-прем'єр-міністр" Михайло Шеремет висловив сподівання, що Трамп не забуде свою обіцянку, якщо стане президентом США.
"Ми б хотіли почути заяву президента Трампа. Поки що ці заяви - це гасла виборчої кампанії, але ми сподіваємося на розсудність", - додав Шеремет.
Він також запевнив, що з радістю зустрів би Дональда Трампа в окупованому Криму.
"Ми ніколи не відмовлялися від старого вислову, що краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Захід багато говорить про Крим. Ми були б раді бачити абсолютно всіх друзів, які б приїхали сюди відпочити і побачити, що ми тут живемо в мирі, гармонії і процвітанні", - сказав представник російського окупаційного режиму.
Нещодавно нинішній президент США Барак Обама припустив, що Росія підтримує Трампа на виборах. Обама, говорячи про злом бази даних Демократичної партії США. заявив: "Ми знаємо, що росіяни зламують наші системи". Якими мотивами керувалися ті, хто організував витік, за його словами, поки не можна точно сказати. "Але я знаю, що Дональд Трамп неодноразово висловлював захоплення Володимиру Путіну", - підкреслив глава Білого дому.
Тим часом, видання New York Times у редакційній статті писало, що Путін робить Трампу "ведмежу послугу", якщо дійсно втручається у вибори в США. Якщо виявиться, що Росія втручається у вибори в США, це може викликати зворотній ефект.