У цьому рейтингу найбільш вразливими до російської дезінформації стали Автрія, Угорщина і Чехія. Німеччина також потрапила в рейтинг, але розмістилася посередині. В цей же час, найменше російській пропаганді вірять у Великобританії, Естонії і Данії.
Frankfurter Allgemeine Zeitung додає, що Росія фактично розв'язала інформаційну війну проти ЄС і активно підтрімує партії євроскептиків, щоб розділити Євросоюз.
Як приклад видання наводить діяльність ультрарадикальних партій в Угорщині і правих популістів у Австрії. Зокрема, видання нагадує, що нещодавно члени австрійської "Партії свободи" Йоханнес Хюбнер і Йоганн Гуденус виступили за визнання анексії Криму російськими військами.
Раніше експерти зауважували, що кремлівська пропаганда в Польщі і Чехії виконує військову доктрину Росії. Російська кампанія дезінформації у Центральній та Східній Європі долає мовні та політичні бар'єри та використовує політиків з крайніх полюсів політичного спектру, які налаштовані проти істеблішменту для того, щоб дискредитувати західні уряди, політику та інститути такі, як ЄС та НАТО, надаючи за рахунок голосів цих політиків вагомості меседжам, які походять з Кремля.
Тим часом, Варшава намагається боротися з російською дезінформацією. В минулому році в Польщі відібрали ліцензію у радіостанції за трансляцію пропаганди Росії.
Раніше польський історик Лукаш Адамський у своїй статті для DT.UA написав, що антиукраїнська пропаганда Путіна використовує ідеологію "чорної сотні". Як зазначає автор, Путін і його пропаганда маніпулюють історією, щоб виправдати агресію проти України.