"Що стосується тверджень, ніби в уряду США є неспростовні докази того, що ми втручалися у виборчу кампанію, то ще раз змушений сказати, що ми не мажмо ані факту, ні навіть натяку на факти не побачили. Хто їх бачив, я не знаю, нам ніхто нічого не показував, ніхто нічого не говорив, хоча ми багато разів просили пред'явити дані, що лежать в основі цих голослівних звинувачень", - сказав Лавров.
За його словами, Москва зацікавлена у тісній співпраці з Вашингтоном по боротьбі зі злочинами у кіберпросторі. Він нагадав, що в жовтні 2015 року Росія запропонувала адміністрації Барака Обами, враховуючи її стурбованість діями російських хакерів, налагодити взаємодію, провести спеціальні контакти за лінією компетентних відомств.
"Адміністрація Обами відмовилася від цієї пропозиції, так і просто ніяк не відреагувала", - додав він.
Глава ФБР підтвердив існування розслідування зв'язки команди Трампа з Росією. При цьому він зазначив, що зазвичай бюро не підтверджує і не спростовує існування будь-яких розслідувань. Однак, в даному випадку робить виняток.
Нагадаємо, що видання New York Times писало, що команда Трампа спілкувалася зі спецслужбами Росії протягом року перед виборами. Видання зазначає, що американські спецслужби перевіряли, наскільки ці контакти пов'язані з спробами Росії вплинути на результат виборів. У публікації згадується, що зв'язком з російськими спецслужбами займалися Пол Манафорт і Майкл Флінн.
Радник Дональда Трампа з питань національної безпеки Майкл Флінн подав у відставку, у зв'язку з обговоренням санкцій з російським послом за місяць до обрання Трампа президентом.