Кремль має чіткий план щодо вторгнення в Молдову, що є черговим підтвердженням того, що Україна для Росії - лише плацдарм, агресор не планує зупинятися. Джерела в контррозвідці "24 каналу" стверджують, що ймовірний успіх окупантів може призведе до того, що буде відкрито новий "другий фронт" - на Південно-Західному напрямку.
Якщо це дійсно станеться, то матиме стратегічне значення, позаяк для ведення бойових дій там знадобляться сили ЗСУ у вигляді людського резерву та техніки.
"Присутність російських військ у цьому регіоні дестабілізуватиме політичну ситуацію на Балканах", - переконують джерела у розвідці.
Там зазначають, що за прикладом "Л/ДНР", Росія може визнати "незалежність" так званої "Придністровської Молдовські Республіки", таким чином буде порушено територіальну цілісність Молдови. Після цього РФ зможе постачати на цю територію зброю. Щоправда, з'єднання з нею в окупантів немає.
У розвідці також вважають, що згодом російський диктатор може вирішити приєднати "ПМР" до складу Росії.
"РФ планує здійснити висадку повітряного десанту на літаках Іл-76 та гелікоптерах у Придністров'ї. Літаки та гелікоптери буцімто летітимуть з окупованого Криму. Через те, що Придністров'я географічно відрізане від Росії, у Путіна немає достатніх можливостей, щоб безпечно пролетіти над Одещиною. Російська авіація може бути збита українською ППО", - пояснює розвідка.
Там зазначають, що Росії сьогодні важливо створити сухопутний коридор до Придністров'я, аби таким чином передати озброєння. Тому окупанти намагаються створити цей "коридор" із захопленого Херсона через Миколаївську та Одеську області.
За інформацією контррозвідників, рашисти можуть спробувати висадити десант у Білгород-Дністровським та Саратським районами Одещини. Бомбардування області якраз сприяло тому, аби ускладнити сполучення між ними.
"Датою вторгнення Росії у Молдову може стати 9 травня чи один з найближчих днів. На "День перемоги" Путін може оголосити визнання Росією незалежності Придністров'я. Російські спецслужби можуть планувати висадку десанту в Тирасполі одночасно з організацією заколотів та протестів у Кишиневі", - зазначають в контррозвідці.
26 квітня президент Молдови Майя Санду скликала засідання Ради безпеки через ситуацію в Придністров'ї. Про плани на цю територію Росія заявляла, зокрема, 22 квітня. Таким чином, рашисти хочуть не лише встановити сухопутний коридор до Криму, а й пробити вихід до невизнаної республіки, де, нібито, також "пригнічують російськомовних".
Після цього низка країн рекомендують своїм громадянам покинути територію Придністров'я та Молдову загалом. Йдеться про Болгарію, США, Німеччину, Ізраїль, Велику Британію, Францію та Канаду.