Росія вимагає визнання Україною вакцини "Супутник V", щоб розблокувати переговори ТКГ у гуманітарній сфері

Поділитися
Росія вимагає визнання Україною вакцини © Операція Об'єднаних сил / Facebook
Росія висунула свої умови для розблокування переговорів щодо відкриття КПВВ на Донбасі

Росія висунула Україні вимоги про визнання вакцини "Супутник V", як умову відкриття контрольних пунктів в'їзду-виїзду (КПВВ) на Донбасі. Про це заявив речник української делегації у Тристоронній контактній групі (ТКГ), представник Офісу президента України Олексій Арестович, повідомляє телеканал ДІМ.

Він нагадав, що 22 грудня на останньому цьогорічному засіданні ТКГ не вдалося досягти домовленостей щодо відкриття всіх КПВВ. При цьому українські КПВВ відкриті з 10 листопада 2020 року, але пункти закриті зі сторони тимчасово окупованих територій.

"Закриті вони через те, що можливі результати переговорів зводять до суб'єктивізації так званих "ЛНР" і "ДНР". Їхнє завдання вивести Російську Федерацію за межі конфлікту, зробити вигляд, що РФ - посередник, а у нас внутрішній громадянський конфлікт. Звичайно, ми на це не підемо, тому що основою мирного врегулювання є визнання Росією свого статусу, як сторони конфлікту, якою її визнає весь цивілізований світ, крім них самих. І Мінські угоди, і Нормандські угоди підписані за участю Російської Федерації, і можуть буті реалізовані тільки якщо Російська Федерація визнає себе стороною конфлікту. Вони такі виписані. І все невиконання угод починається з того, що вони не визнають себе стороною конфлікту", - розповів Арестович.

Він наголосив, що не відкриваючи КПВВ окупаційна влада ставить під загрозу добробут громадян, які могли б приїхати на підконтрольну Україні територію для отримання соціально-економічних виплат, оформлення українських документів та для імунізації сертифікованими Всесвітньою організацією охорони здоров'я вакцинами від коронавірусу.

Раніше повідомлялося про те, що "США можуть просити автономії для частини Донбасу". ЗМІ писали, що США можуть чинити тиск на Україну, щоб досягти автономії частини Донбасу.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі