Рішення щодо заявки Швеції до НАТО ухвалить парламент Туреччини – Ердоган

Поділитися
Рішення щодо заявки Швеції до НАТО ухвалить парламент Туреччини – Ердоган © News Wave
Рішення буде ухвалено у жовтні.

Президент Туреччини Тайіп Ердоган пообіцяв, що парламент Туреччини присвятить перше засідання після літніх канікул розгляду заявки Швеції на членство в НАТО.

Він нагадав, що турецька сторона повідомила Швецію про свої занепокоєння у сфері безпеки у зв'язку з наміром скандинавської країни вступити до НАТО.

"З відкриттям нашого парламенту 1 жовтня ми зробимо свій внесок. Ми не сумніваємося, що наші депутати зроблять все, що вимагають інтереси нашої країни, відповідно до своєї совості", - заявив Ердоган, передає Hurriyet.

Він нагадав, що у спільній заяві за підсумками саміту НАТО у Вільнюсі було визначено кроки, які необхідно зробити для членства Швеції в Альянсі.

Раніше Угорщина заявила, що підтримає вступ Швеції до НАТО, як тільки це зробить Туреччина.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 2
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Евгений Буравлев
19 Грудня 2024, 20:52
"ВІЙНУ ПОТРІБНО БУЛО ПОЧАТИ РАНІШЕ"! І, взагалі, воювати слід не припиняючи, бо так РФію легше втримати єдинною. Адже "росіянам нудно, коли все спокійно, стабільно та розмірено". А чому "росіянам нудно"? Да тому що з обіцяного путіним за майже чверть століття, що він при владі, все відбувається якось через сраку. Наприклад, відмежуватися від НАТО, як обіцялося, не вийшло. НАТО обступило РФію впритул. Бути сировинним хабом Європи і Заходу, а їх годувальниками РФії - не вийшло, відвернулися. А що до обіцянки, повернути РФії взад СРСР, то тут взагалі повна просрація. Замість СРСР у путіна получилися США. Тобто сполучені штати Азії. Адже замість Прибалтики, України, Молдови тощо, РФія отримала залишки Сірії у вигляді Асада, наявність вояків КНДР та у перспективі пересиленців-китайців на свої східні землі. ГОЛОВНЕ З 4,5-ГОДИННОЇ ПРЕСКОНФЕРЕНЦІЇ ПУТІНА
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі