Про це на сторінках The Times пише оглядач Роджер Бойз, додаючи, що Путін не хворий, "а наляканий". Автор припускає, що російському президентові порадили залишатися вдома до тих пір, доки не будуть розставлені крапки на "і" у справі про вбивство опозиціонера Бориса Нємцова. В Кремлі розглядають розправу над помітним критиком влади провокацію проти режиму. А найкраще "влаштовувати перевороти, коли бос не в Москві".
Аби викрити "заколотників", російські спецслужби розігрують тиск на чеченського лідера Рамзана Кадирова, звинувачуючи його бойовиків у вбивстві Нємцова. Тих, кому чеченський президент не подобається, в Кремлі вдосталь. Серед них начальник ФСБ Олександр Бортніков і голова адміністрації президента РФ Сергій Іванов. Вони обидва переконані, що Кадиров грає у подвійну гру. З одного боку він придушує повстанців у Чечні, але при цьому розвиває свою власну мережу радикалів.
Але Володимир Путін, схоже, довіряє відносинам з Кадировим. Тож головна причина протистояння в Кремлі не через нього, а через події в Україні. Анексія Криму розпалила націоналістичні переживання в Росії і сподобалася ультраправим націоналістам. Певний час це було на руку Путіну. Але невдоволення ним серед радикалів зростає.
"Тепер Путін не може запхати джинів назад у пляшку горілки. Вони були раді, коли він зайняв геройську позу і пригрозив, що Росія може захопити Київ. Але замість цього він не приєднав до своєї країни самопроголошені республіки Донбасу, не може забезпечити Крим і, схоже, готовий заморозити конфлікт І саме за це радикали залишили йому труп опонента під дверима", - пише оглядач.
На його думку, саме страх перед невідомими, готовими вбивати політиків, змушує Путіна ховатися вдома. Видання The Guardian писало, що Кремль старається захистити міф, що Путін ніколи не хворіє, і переконує росіян, що їхній спортивний президент працює, хоч його ніде і не видно.