Путін назвав чотири умови для збереження миру із Україною

Поділитися
Путін назвав чотири умови для збереження миру із Україною © Офіційний сайт Кремля
Київська влада має реалізувати ідею нейтралітету.

Президент Росії Владімір Путін назвав чотири умови для нормалізації відносин із Україною. Про це він заявив під час спілкування із журналістами у вівторок, 22 лютого.

За його словами, для виходу із ситуації Києву необхідно відмовитися від вступу до НАТО.

"Ми виходимо з того, про що багато хто говорить, у тому числі і в західних столицях, що найкращим вирішенням цього питання було б, щоб наші колеги в західних країнах "не втрачали обличчя", щоб сьогоднішня київська влада сама відмовилася від вступу до НАТО. По суті реалізували б ідею нейтралітету", - сказав Путін.

Також Путін заявив, що ситуація в Україні вважатиметься врегульованою після визнання приєднання Криму до Росії.

"На мою думку, публічно це не звучало, але я скажу. Питання звучить так - що ж з обох боків або з боку Києва - має статися, щоб, на нашу думку, ситуація вважалася врегульованою в довгостроковій історичній перспективі і щоб ми могли жити спокійно, і щоб не йшлося про якісь конфлікти, тим більше озброєні. Я вам цю страшну таємницю розкрию - зрештою, тут немає нічого секретного. Перше, що необхідно зробити всім, - це визнати волевиявлення людей, які проживають у Севастополі в Криму.(…) Вони прийшли добровільно і ухвалили своє рішення – возз'єднатися з Росією", - заявив Путін, інформує "Інтерфакс-Україна".

Ще одним важливим пунктом президент РФ вважає визнання лідерів "ЛДНР" та демілітаризацію України.

"І нарешті найголовніше - якщо наші так звані партнери накачуватимуть сьогоднішню київську владу сучасними видами зброї, тому найголовніший пункт - це відомий ступінь демілітаризації сьогоднішньої України, оскільки це єдиний об'єктивно контрольований фактор, який можна спостерігати і на який можна реагувати", - сказав Путін.

Нагадаємо, 22 лютого Путін підписав укази про визнання "ЛДНР". Закон вже набув чинності біля Росії.

Визнання Росією так званих "ЛНР" та "ДНР" означає свідомий вихід із мінських домовленостей і завдасть серйозного удару політико-дипломатичному врегулюванню: таку думку висловили відразу кілька політичних діячів, зокрема канцлер Німеччини Олаф Шольц та держсекретар США Ентоні Блінкен.

Аналіз нових геополітичних реалій гарячими слідами — у статті Тетяни Силиної «Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України?».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі