Також оргкомітет відзначив журналістів NYT за серію критичних статей про Росію
Газета New York Times отримала три нагороди, в тому числі журналістів видання відзначили в номінації "Міжнародний репортаж" за матеріал про передбачуване втручання Росії в справи інших країн, в Африці, Європі та Сирії. "Викриття хижацтва режиму Путіна" не залишилося непоміченим експертами.
У номінації "Новинна фотографія" перемогло агентство Reuters за зйомки протестів в Гонконзі в 2019 році.
Премія за кращі матеріали на внутрішньополітичну тематику дісталися кореспондентам видання ProPublica за серію статей про проблеми на 7-му флот ВМС США і журналістам газети Seattle Times за матеріали про помилки, які допустили при проектуванні літаків Boeing 737 MAX.
Кращим журналістським розслідуванням визнана серія публікацій New York Times про таксистів міста.
З-за карантинних обмежень по причині пандемії коронавірусу оголошення лауреатів проходило не в Школі журналістики Колумбійського університету, як зазвичай, а в режимі онлайн. Імена переможців назвала представник оргкомітету премії Дана Канеди.
"Немає ніяких сумнівів у тому, що ми називаємо лауреатів Пулітцерівської премії в дуже нелегкий період часу. Як це ні парадоксально, але перші Пулитцеровские премії були присуджені у червні 1917 року, менш ніж за рік до спалаху пандемії іспанського грипу", - заявила Канеди.
Пулітцерівська премія вручається за публікації в газетах, журналах і на сайтах в США в різних жанрах. Паралельно існує друга колегія, яка присуджує нагороди в сферах, не пов'язаних журналістикою:
- художня література,
- історія США,
- біографії, автобіографії та мемуари
- поезія,
- музика,
- драматургія.
Перше вручення Пулітцерівської премії в чотирьох номінаціях - репортаж, редакційна стаття, книга з історії США та біографічний твір - відбулося 4 червня 1917 року.
В 2019 році отримали Пулітцера журналісти видань The New York Times і Wall Street Journal, які провели розслідування про президента США Дональда Трампа.