Прем'єр Сербії їде в Росію домовлятися про купівлю зброї з РФ

Поділитися
Прем'єр Сербії їде в Росію домовлятися про купівлю зброї з РФ Вучич їде до Путіна за вертольотами © pressadaily.bg
Сербія задумалася про покупку бойових гелікоптерів і ракет.

Сербія продовжить купувати озброєння з Росії, заявив прем'єр-міністр Сербії Олександр Вучич напередодні свого візиту в РФ.

зокрема, в Сербії вже задумалися купити у Росії бойові вертольоти.

"Коли ми робимо гаубицю "Нора", нам потрібні шасі від КАМАЗу, тому що вони можуть нести більше 35 тонн, і це одна з причин і підстава для розмови з росіянами. Друга - це гармата 242, яку ми ставимо на купол бойової машини "Лазар", - заявив Вучич, передає ТАСС.

Прем'єр Сербії нагадав, що Белград уже замовив у Росії два транспортні вертольоти.

Читайте також: Біженці довели Сербію і Хорватію до економічної війни

"А тепер ми повинні будемо і вже почали подумувати і про бойові вертольоти, тому що деякі в нашому оточенні отримали 16 вертольотів Kiowa (постачання вертольотів Хорватії схвалили США - ред.)", - сказав він.

"Ми повинні думати і про відповіді на балістичні ракети, хоча не хочемо конфлікту ніде, ніколи і ні з ким, але ми повинні бути готові і повинні знати, що в Сербії є відповідні сили для будь-кого, хто б міг подумати, що Сербія - легка здобич", - зазначив Вучич.

Раніше повідомлялося, що згідно з соцопитуванням, більшість сербів вже не хочуть в Євросоюз, а хочуть зближення з Росією.

Однією з принципових розбіжностей у політичних питаннях між Сербією та ЄС є статус Косово, незалежність якого Сербія так і не визнала. Західні країни закликають Сербію нормалізувати відносини з Косово для просування в процесі інтеграції в ЄС.

Сербії з 2012 року був наданий статус кандидата на членство в ЄС. У той же час, Сербія є одним з найближчих союзників Росії на європейському континенті. Незважаючи на рішення йти в Євросоюз, Сербія відмовляється вводити санкції проти Росії, підписує з Росією угоди про військово-технічне співробітництво, в той час як на Заході відмовляються від співпраці у військовій сфері.

Ще з листопада 2014 року Євросоюз вимагає від Сербії ввести санкції проти Росії в обмін на вступ до ЄС. З тих пір в Сербії вперто відмовляються вводити санкції проти Росії, пояснюючи це "економічними наслідками".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі