Повінь на заході Німеччини: понад 11 загиблих, десятки зниклих безвісти

15 липня, 2021, 13:06 Роздрукувати
Відправити
Відправити

Вулиці деяких міст на добу перетворилися на річки.

Потужні зливи і викликане ними повінь забрала життя більше десятка людей на заході Німеччини.

Вже майже 70 осіб вважаються зниклими безвісти, повідомляє видання Bild.

В землі Північному Рейні-Вестфалії та Рейнланд-Пфальц загинуло мінімум 9 осіб, також по одному загиблому в Саксонії і Саарланді.

Вулиці міст через рясні опади перетворилися на річки, і потужні потоки забрали автомобілі, іноді з людьми всередині, а також контейнери для сміття, поламані дерева та інше.

В районі Айфель, Рейнланд-Пфальц, через негоду обвалилися 6 будинків і понад 70 їхніх жителів вважаються зниклими безвісти. Багато рятувалися від бурхливого повені на дахах будинків. Пізніше їм на допомогу прийшли рятувальники.

Читайте також: Мільйони людей можуть втратити домівки через кліматичну кризу — The Guardian

Деякі невеликі міста і селища виявилися відрізаними від зовнішнього світу водою, а жителів інших міст довелося евакуювати. У постраждалих регіонах оголошено надзвичайний стан.

Рясні зливи з грозами пов'язані з циклоном "Бернд", який пройшов над Німеччиною у вівторок і середу. Він заспокоївся тільки в ніч на четвер.

Раніше повідомлялося, що тропічний шторм "Ельза" пронісся над західною Кубою недалеко від Гавани з сильним дощем і вітром, повідомляє Associated Press.

Related video

До вечора пориви вітру досягали 85 км/год. В якості запобіжного заходу кубинська влада евакуювала 180 тис. Чоловік через можливе сильної повені в результаті шторму, який вже обрушився на кілька Карибських островів і забрав життя щонайменше трьох осіб.

Синоптики повідомили, що стихія пройде над Флоридою-Кіс 7 липня, а 8 шторм пронесеться над центральним узбережжям Мексиканської затоки.

Також сильні зливи в окупованому Росією Криму спровокували нові підтоплення, кілька річок вийшли з берегів, а ряд населених пунктів залишилися без світла.

За матеріалами: Bild / Підготував/ла : Андрій Лисенко
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter або Відправити помилку
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Текст содержит недопустимые символы
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Осталось символов: 2000
Отправить комментарий
Последний Первый Популярный Всего комментариев: 0
Показать больше комментариев
Пожалуйста выберите один или несколько пунктов (до 3 шт.) которые по Вашему мнению определяет этот коментарий.
Пожалуйста выберите один или больше пунктов
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Отмена Отправить жалобу ОК