У відповідь на проведені Пхеньяном 3.
"Міністерство оборони Південної Кореї готове до використання різних заходів щодо встановлення безпеки, в тому числі крилатих і балістичних ракет, аби впоратися з загрозою з Пхеньяну", - заявив прес–секретар відомства.
Згідно з даними Сеула, на військових кораблях і есмінцях військово-морського флоту встановлені крилаті ракети класу "корабель-земля" радіусом дії у 500-1000 кілометрів.
Військові також збираються прискорити процес розробки вдосконаленої системи перехоплення, яка покликана виявляти і знищувати ворожі ракети. Система використовує супутники-шпигуни і літаки спостереження, а також ракети і винищувачі для визначення цілі і знищення її в повітрі.
На території Південної Кореї розміщені 28,5 тисяч американських солдатів. Крім того, США надає своєму союзнику "ядерний щит", обмежуючи ядерну і ракетну потужність Сеула в якості однієї з умов угоди про нерозповсюдження зброї масового ураження.
Нагадаємо, 12 лютого КНДР провела треті за останні вісім років ядерні випробування. Вибух компактного ядерного заряду потужністю, за приблизними даними, від 5 до 7 кілотонн, викликав у регіоні підземні поштовхи магнітудою 4,9.
На екстреному засіданні Рада Безпеки ООН різко засудила дії Пхеньяну, назвавши їх "грубим порушенням відповідних резолюцій і такими, що серйозно загрожують" міжнародній безпеці.
Президент США Барак Обама назвав ядерні випробування у КНДР провокаційним актом і закликав до нових санкцій проти КНДР і "швидкої відповіді" для захисту Штатів і їхніх союзників. !zn
Читайте також:
Пентагон визнав КНДР серйозною загрозою для США
КНДР погрожує новими ядерними випробуваннями: Ми запустимо ракети або помремо
Україна як голова ОБСЄ закликала КНДР припинити ядерні випробування
У КНДР показали ролик про те, що залишиться від США після ракетного удару