Після отруєння Навального ФСБшник Кудрявцев купив квартиру в Москві за 100 тисяч доларів - ФБК

Відео Документ
Поділитися
Після отруєння Навального ФСБшник Кудрявцев купив квартиру в Москві за 100 тисяч доларів - ФБК У розмові з Навальним Кудрявцев розповів, як прав труси отруєного опозиціонера © Одноклассники
Дружина Кудрявцева вже 16 років не працює, а його теща - пенсіонерка.

Співробітник ФСБ Росії Костянтин Кудрявцев, який за даними розслідування Bellingcat брав участь в отруєнні опозиціонера Олексія Навального, менш ніж за два місяці купив квартиру в Москві майже за 100 тисяч доларів. Про це повідомила соратники Навального з «Фонду боротьби з корупцією». В якості доказу вони оприлюднили фотокопію договору купівлі-продажу.

«Полоскатель трусів Навального Кудрявцев... нову квартиру придбав менш, ніж через два місяці після отруєння Навального, за 7 млн рублів. При цьому пояснити джерело доходу для покупки квартири заробітком членів сім'ї неможливо: всі вони не працюють багато років», - йдеться в повідомленні, опублікованому на Facebook-сторінці юристки ФБК Любові Соболь у понеділок, 15 лютого.

Згідно з документом,  угода відбулася 17 жовтня 2020 року, її вартість склала 7 млн російських рублів (близько 95,5 тисяч доларів).

У ФБК відзначили, що дружина Кудрявцева вже 16 років не працює, а його теща - пенсіонерка. Виходячи з цього, соратники Навального дійшли висновку, що за квартиру заплатив ФСБшник, причетний до отруєння опозиціонера.

Костянтин Кудрявцев - це той самий співробітник ФСБ, який у розмові з Навальним зізнався в тому, що брав участь у замаху. А також розповів, як намагався приховати сліди злочину і прав труси опозиціонера.

2 лютого Олексія Навального засудили до 3,5 років позбавлення волі за «неодноразове порушення громадського порядку» після умовного засудження. З терміну відняли 10 місяців домашнього арешту, опозиціонер повинен провести в колонії загального режиму 2 роки і 8 місяців.

17 січня опозиціонер Олексій Навальний повернувся в Росію з Німеччини. У берлінській клініці «Шаріте» політик проходив курс лікування і реабілітації після того, як російські спецслужби отруїли його бойовим речовиною «Новачок».

При проходженні паспортного контролю Навального затримали на тій підставі, що він 29 грудня був оголошений в розшук як порушник умов випробувального терміну, на наступний день Навального заарештували.

Євросоюз засудив дії Кремля, а Литва, Латвія і Естонія закликали ЄС посилити санкції проти Росії.

23 січня в РФ пройшли масові протести, поліція затримала майже 3,5 тисяч осіб. Через тиждень було затримано ще майже 4 тисячі людей. Більше 1200 осіб заарештували.

Чому Кремль пішов на загострення ситуації навколо опозиціонера? Чому Навальний, знаючи про загрозу арешту, все ж повернувся в Росію? Чи становить він реальну загрозу для путінського режиму? Про це читайте в статті Олексія Коваля «Путіну потрібен Навальний», а також в матеріалі Андреаса Умланда «Як ставитися до феномену Навального» в ZN.UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі