Pfizer збільшує швидкість виробництва вакцини вдвічі

Поділитися
Швидше буде також вироблятися генетичний матеріал для препарату. 

Після модернізації виробництва компанії Pfizer потрібно вдвічі менше часу на виготовлення вакцини. Про це повідомляє CNN з посиланням на прессекретарку компанії Емі Роуз.

"Pfizer очікує скорочення часу виробництва однієї партії вакцини (від 1 до 3 мільйонів доз) з 110 днів до 60 днів", - заявила вона. 

Генетичний матеріал, який лежить в основі вакцини, тепер буде вироблятися не 16 днів, як було раніше, а 9. 

Пришвидшення виробництва може мінімізувати також прогалини під час вакцинації в деяких країнах та задовільнити увесь попит. 

Відзначимо, за даними опитування, в Україні близько 43% українців хотіли б зробити безкоштовне щеплення від коронавірусу.

Як повідомлялося, перший етап вакцинації повинен розпочатися 15 лютого. Президента Зеленського, прем'єр-міністра та інших посадових осіб можуть вакцинувати на другому етапі разом з військовими.

На сьогодні Україна домовилася про постачання вакцин проти коронавірусу виробництва Pfizer, Sinovac, AstraZeneсa і Novavах. В кінці січня Зеленський підписав закон про екстрену реєстрацію вакцини проти коронавірусу. Зокрема, проект закону пропонує ввести в національне законодавство норму так званої реєстрації під зобов'язання, яка діє в Європі. Відповідно до закону, однією з умов для екстреної реєстрації вакцини є проведення досліджень з дозволу і/або під наглядом відповідних компетентних органів в США, Великій Британії, Швейцарії, Японії, Австралії, Канаді, Китаї, Ізраїлі, Індії, Мексиці, Бразилії чи в ЄС.

Поділитися
Дивіться спецтему: Вакцинація від COVID-19
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі