Pfizer розпочала випробування препарату для захисту осіб, які контактували з хворими на ковід

Поділитися
Препарат блокує розмноження вірусу в організмі людини.

Фармацевтична компанія Pfizer (США) проводить клінічні випробування препарату, що дозволяє уникнути зараження після контакту з хворим на коронавірус.

«Pfizer розпочинає другу фазу випробувань перорального противірусного препарату PF-07321332, який вводиться одночасно з низькою дозою ритонавіру, для запобігання зараженню COVID-19», - йдеться в пресрелізі компанії.

У випробуванні візьмуть участь понад 2,6 тисячі осіб, старших за 18 років, що живуть в одному будинку з хворим на коронавірус. Протягом 5-10 днів учасники випробувань двічі на добу отримуватимуть PF-07321332/ритонавір або плацебо.

PF-07321332 є інгібітором протеази SARS-CoV-2-3CL, препарат блокує активність основного ферменту протеази, який потрібен коронавірусу для реплікації.

Пероральний спосіб прийому препарату, на думку розробників, полегшує його застосування, дозволяючи розпочати противірусну терапію одразу після контакту. Перша фаза клінічних випробувань антивірусного препарату показала, що він є безпечним і добре переноситься.

Нагадаємо, у Чернівцях за підтримки ВООЗ запустили пілотний проєкт з відстеження та подальшої роботи з тими, хто контактував з хворими на СОVID-19. Проєкт дозволяє ефективно перервати ланцюг інфікування і локалізувати епідемічний процес, тож рекомендований для реалізації в інших регіонах України.

Як протистояти ковідові й не допускати критичних ситуацій із перевантаженими лікарнями? Читайте у статті Світлани Ісаченко «Контакт із «короною»: знайти і вберегти» у ZN.UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі