Про це, як повідомляє Associated Press, він заявив виступаючи неподалік демілітаризованої зони.
За словами Пенса, президент США Дональд Трамп сподівається, що Китай використає свої "надзвичайні важелі" для тиску на Північну Корею, щоб та відмовилась від своєї зброї.
За його словами, був "період терпіння" протягом багатьох років, але "ера стратегічного терпіння завершилась". При цьому, Пенс наголосив, що адміністрація Білого дому сподівається, що Північна Корея отримає чіткий сигнал, а США і їх союзники будуть досягати свої цілі за допомогою "мирних засобів або, в кінцевому рахунку, всіма необхідними заходами", щоб захистити Південну Корею і стабілізувати ситуацію в регіоні.
Раніше радник президента Дональда Трампа розповів, що США та Китай досягли консенсусу щодо КНДР. Герберт Макмастер під час візиту до Кабула підкреслив, що недавнє випробування балістичної ракети стало елементом провокаційної, дестабілізаційної та загрозливої поведінки Пхеньяну.
Нагадаємо, у ніч на 16 квітня у КНДР відбулися невдалі випробування балістичної ракети. Спроба ракетного запуску була зроблена на наступний день після того, як у Північній Кореї пройшов військовий парад, присвячений 105-ій річниці з дня народження засновника КНДР Кім Ір Сена. На параді вперше були показані балістичні ракети підводних човнів (БРПЧ) Pukkuksong-2.
Раніше повідомлялося, що підтримка Північної Кореї може призвести Китай до серйозного конфлікту з США. Китаю доведеться балансувати між тиском Дональда Трампа та допомогою КНДР.
Детальніше про вплив удару по Сирії на відносини США і Китаю читайте в статті Юлії Курнышовой "Сирійський хід" у грі Трампа і Сі Цзіньпіна" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".