Парадокс Brexit: як побудувати економіку з меншою кількістю людей — Bloomberg

Поділитися
Парадокс Brexit: як побудувати економіку з меншою кількістю людей — Bloomberg © Киеввласть
Великобританія закрила в'їзд для низькокваліфікованих робітників, але без них в країні "не вистачає рук".

Новий уряд Бориса Джонсона хоче очистити Велику Британію від "дешевої низькокваліфікованої робочої сили". Нова міграційна політика стартує вже з січня наступного року. Але значне скорочення робочої сили створює в країні гостру ситуацію, передає видання Bloomberg.

Близько 70% заробітчан Євросоюзу, які зараз знаходяться у Великобританії, не зможуть залишитися в країні, після того, як зміниться трудова політика. Для того щоб підтвердити кваліфікацію робітник має знати англійську, готове запрошення на роботу зі сторони Великої Британії та відповідати усім вимогам посади.

Очікується, що найбільше в країні постраждає сектор інфраструктури. Для зведення будинків у Великій Британії часто запрошують італійські компанії, що привозять працівників з СНД. Хоча вони й професійно виконують свою роботу, та залишитись за новими правилами - не можуть.

За даними Bloomberg, деякі роботодавці вже зараз звертаються до відчайдушних рішень. Будівнича компанія в Бірмінгемі RMF Construction Ltd запрошує на роботу колишніх ув'язнених та на місці перевчає їх на будівельників.

Міністр внутрішніх справ Великої Британії Приті Патель, яка представляє нову імміграційну політику після Brexit, оголосила, що це "тверда та справедлива" систему. Вона зазначила, що за статистикою, більшість заробітчан в країні є висококваліфікованими працівниками.

Очікується, що в урядовому бюджеті Великобританії оголосять про подальші витрати на підтримку промислових центрів, звідки Джонсон набрав добру частину виборців.

Але відновлення цілих регіонів вимагає робочої сили, значна частина якої тепер підпадає під виїзд. Більше того, величезні розробки, такі як багатомільярдні залізничні сполучення, можуть вичерпати трудові ресурси з менших проектів у районах великих міст, де Brexit підтримали як крик про допомогу.

Раніше повідомлялось, що Велика Британія ускладнює процес видачі віз громадянам ЄС. Нова міграційна політика буде ґрунтуватися на балах за певні критерії.

Свою економіку без втручання Європи Борис Джонсон активно впроваджує після визоду з ЄС. Він повідомив, що країна відмовиться від чіткого узгодження правил та відхилить юрисдикцію європейських судів у будь-якій торговельній угоді. Пізніше, Джонсон зібрав в нову команду уряду Великобританії своїх вірних прихильників.

Нагадаємо, 31 січня Велика Британія офіційно вийшла з Європейського Союзу. З 1 лютого для Британії розпочався перехідний період. Протягом перехідного періоду Велика Британія продовжить застосовувати закони ЄС, але більше не буде представлена в інститутах Європейського союзу.

Детальніше про вихід Британії з ЄС читайте у статті Олексія Коваля "Brexit: піти гідно".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі