Папа Римський закликав прощати бідним країнам борги і полегшувати санкції під час пандемії

Поділитися
Папа Римський закликав прощати бідним країнам борги і полегшувати санкції під час пандемії За словами Франциска, зараз настав час глобальної солідарності © Reuters
Понтифік нагадав про важливість солідарності.

Папа Франциск закликав до солідарності у всьому світі, щоб протистояти "епохальному виклику", який ставить пандемія коронавірусу. Про це він зазначив в своєму традиційному великодньому зверненні в неділю, 12 квітня. Зокрема, понтифік звернувся до Європейського союзу, пише агентство Al Jazeera.

Він нагадав, що Європа знову повстала після Другої світової війни "завдяки конкретному духу солідарності, який дозволив їй подолати суперництво минулого".

Папа закликав політичних лідерів дати надію і можливість звільненим працівникам, і закликав до полегшення санкцій, списання боргів і припинення вогню, щоб заспокоїти конфлікти та фінансові кризи у всьому світі.

Він також висловив подяку і підтримку лікарям і медсестрам, які працювали до знемоги та нерідко за рахунок власного здоров'я".

У суботу, 11 квітня, папа Франциск очолив пасхальну месу в порожній базиліці Святого Петра і закликав людей "не піддаватися страху" і зосередитися на "послання надії".

Меса, на яку зазвичай збиралося близько 10 тисяч осіб, була закрита для публіки, і на ній були присутні всього близько двох десятків осіб, у тому числі кілька вівтарних серверів і хор меншого розміру, ніж зазвичай.

Франциск також порушив багатовікові традиції і вирішив, що проведе пряму трансляцію меси на Великодню неділю, щоб дозволити 1,3 мільярдів католиків зі всього світу відсвяткувати свій священний свято не дивлячись на епідемію коронавірусу.

Раніше папа Франциск заснував фонд надзвичайної допомоги для допомоги зонам, порушених коронавірусом в країнах, що розвиваються. У заяві Ватикану кажуть, що батько виділив у його розпорядження 750 тисяч доларів в якості початкового внеску. Він попросив церковні освіти та єпархії зробити свій внесок.

Кошти будуть розподілені через Суспільства Папських Місій, які підтримують роботу понад 1100 єпархій, в основному в Африці, Азії, Океанії та частині регіону Амазонки.

Поділитися
Дивіться спецтему: Коронавірус у світі
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі