Опитування: жителі Німеччини вбачають у Росії найбільшу загрозу глобальній безпеці

Поділитися
Опитування: жителі Німеччини вбачають у Росії найбільшу загрозу глобальній безпеці
У 2021 році лише 32% населення у віці 16 років і старше сприймали Росію як найбільшу загрозу.

За даними дослідження Інституту дослідження громадської думки Allensbach спільно з Центром стратегії та вищого менеджменту більша частина німецького суспільства наразі вбачає у Росії найбільшу загрозу миру у світі. Про це повідомляє ntv.

Відповідаючи на питання яка держава становитиме найбільшу загрозу в найближчі роки, 82% учасників репрезентативного опитування назвали Росію. 60% опитаних обрали Китай. 52% населення вважають ядерну державу Північну Корею дуже серйозною загрозою.

До початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України 24 лютого 2022 року сприйняття було іншим, як показує порівняння з результатами попередніх опитувань. У 2021 році лише 32% населення у віці 16 років і старше сприймали Росію як найбільшу загрозу.

Якщо на заході Німеччини кожен другий (50%) вважає США надійним союзником, то в східних федеральних землях це стосується трохи більше ніж кожного четвертого (26%). Частка східних німців, які сприймають Росію як головну загрозу миру, також нижча на Сході - 73%, ніж на Заході, де такої думки дотримуються 84% опитаних.

Раніше повідомлялося, що рішення уряду Німеччини поставити Україні основні бойові танки, зокрема Leopard 2, підтримують 52% німців. Такими є результати проведеного інститутом Infratest dimap опитування.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі