Новини з телевізора отримують 85% мешканців Росії, але почали менше йому довіряти

Поділитися
Новини з телевізора отримують 85% мешканців Росії, але почали менше йому довіряти Магічна цифра 85% © ukrday.com
За останні шість років частка споживачів російських теленовин впала з 94% до 85%. Але половина телеглядачів їм не вірять.

Телебачення залишається основним джерелом інформації про події в країні і в світі 85% мешканців Росії, свідчать дані опитування "Левада-Центру".

Кожен четвертий громадянин Російської Федерації (24%) дізнається новини від друзів, рідних і сусідів.

П'ята частина населення (21%) в якості інформаційного ресурсу використовує інтернет-видання (серед респондентів з вищою освітою, опитаних з високим споживчим статусом, москвичів і тих, хто виходить в мережу щодня, – кожен третій). 13% росіян дізнаються новини з соціальних мереж. Також по 13% читають газети і слухають радіо.

Телебачення користується найбільшою довірою у респондентів серед всіх інших інформаційних джерел. Проте соціологи зазначає тренд на зниження довіри до теленовостям: з 79% у 2009 році до 50% в 2014 році і до 41% в даний час.

Друзям, рідним і сусідам довіряють 19% громадян Російської Федерації.

Опитування проведено 20 – 23 листопада 2015 серед 1600 осіб у 134 населених пунктах РФ. Заявлена статистична похибка - 3,4%.

Згідно з опитуванням КМІС, проведеним у жовтні 2014 року, телебачення залишається основним джерелом отримання новин для переважної більшості українців. 83,5% респондентів вказали, що джерелом виступає українське телебачення, 31% - інтернет-сайти, 29% - знайомі і родичі.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі