Німеччина планує економити у секторі соціальних виплат - як це відчують біженці з України

Поділитися
Німеччина планує економити у секторі соціальних виплат - як це відчують біженці з України © Міністерство фінансів ФРН / Twitter
Одним із шляхів скорочення соціальних видатків є спрощення умов для працевлаштування.

Міністр фінансів Німеччини вважає, що за бюджетної кризи зекономити можна, зокрема, у секторі соціальних виплат, покращивши умови працевлаштування для працездатних осіб, як-от біженців з України, повідомляє DW.

"Через дефіцит федерального бюджету міністр фінансів ФРН Крістіан Лінднер (Christian Lindner) заявив про плани економії в соціальному секторі та міжнародному фінансуванні кліматичних змін. У розмові з виданнями групи Funke Mediengruppe  Лінднер повідомив, що федеральний уряд наразі витрачає 45 відсотків свого бюджету на соціальне забезпечення. Тож насамперед необхідно дивитись у цій царині, якої економії можна досягти", - пише DW.

За словами міністра фінансів, будуть переглянуті положення про так звані витрати для громадян (Bürgergeld), які з літа року замінили виплати з безробіття, і які, зокрема, отримують українські біженці. У цьому контексті Лінднер зазначив, що одним із шляхів скорочення соціальних видатків держави є спрощення умов для працевлаштування працездатних. "Для біженців з України, наприклад, ідеться про працевлаштування у "турборежимі" , - наголосив Лінднер.

За останніми даними, з понад мільйона українців, які виїхали до Німеччини, рятуючись від війни Росії проти України, працездатними є 52 відсотки, з них наразі працевлаштовані 196,7 тисячі людей.

Як раніше повідомлялося, уряд Німеччини прийняв рішення спростити процедури працевлаштування для біженців та прискорити інтеграцію українців на німецькому ринку праці. Зміни до законодавства про перебування іноземців у Німеччині були схвалені 1 листопада 2023 року.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі