Мораль Збройних сил України - "неймовірна" - голова військового комітету НАТО

Поділитися
Мораль Збройних сил України - © NATO/Flickr
Ситуацію на фронтах України керівники НАТО назвали "перемелюванням".

Головним уроком війни Росії проти України для військових НАТО стала важливість високої моралі військ, які захищають свою батьківщину. Про це заявив голова Військового комітету альянсу адмірал Роб Бауер у четвер, 19 травня, за підсумками засідання начальників генштабів держав НАТО у штаб-квартирі організації у Брюсселі, повідомляє кореспондент DW.

"Є багато уроків, які можна винесли з війни в Україні. Найважливіше, що вона знову довела важливість моралі, тобто коли ти знаєш, за що воюєш", - зазначив Бауер. За його словами, мораль Збройних сил України – "неймовірна". "Йдеться не тільки про зброю чи технології, але також про волю людей воювати за свою державу, тоді як багато російських солдатів, ймовірно, навіть не розуміють, чому вони там", - додав адмірал.

У засіданні з відеозв'язку взяв участь головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. Він вказав на такий урок нинішньої війни: "Збройна боротьба у ХХІ столітті комплексна, йдеться про поєднання операцій, що, у свою чергу, вимагає застосування сучасного високоточного далекобійного озброєння, ефективної системи ППО та ПРО", - написав він у Telegram.

НАТО підтримуватиме Україну стільки, скільки потрібно

Роб Бауер пообіцяв, що Північноатлантичний альянс підтримуватиме Україну "стільки, скільки потрібно".

"Україна протистоїть цьому вторгненню хоробро і рішуче", - заявив верховний головнокомандувач об'єднаними збройними силами НАТО в Європі генерал Тод Волтерс, який брав участь у прес-конференції. Він також пообіцяв, що підтримка України продовжиться.

Як у НАТО оцінюють ситуацію на полі бою у війні Росії проти України? На це питання кореспондента DW обидва військові практично нічого не відповіли. Тод Волтерс тільки помітив, що вони використовують слово "перемелювання". Йдеться про повільні та важкі бої.

Уолтерс прокоментував і телефонну розмову між головою об'єднаного комітету начальників штабів США Марком Міллі та начальником Генштабу Росії Валерієм Герасимовим, який пройшов того ж дня. Він висловив сподівання, що ця розмова дозволила наблизити дипломатичне врегулювання на "один крок". "Чого ми хочемо найбільше - це щоб дипломатія вийшла на перший план", - додав командувач сил НАТО в Європі.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі