Меркель закликала Київ продовжувати боротьбу з корупцією, судову і земельну реформи

Поділитися
Меркель закликала Київ продовжувати боротьбу з корупцією, судову і земельну реформи © football.ua
Канцелярка Німеччини зазначила, що Німеччина вітає прийняті в Україні закони, які стосуються інвестицій та які дають інвесторам більше гарантій захисту їх інвестиції

Канцелярка Німеччини Ангела Меркель закликала прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля продовжувати роботу по боротьбі з корупцією в країні, судову і земельну реформи. Вона вважає, що необхідно зробити деякі кроки, які, за її словами, є складними, пише " Інтерфакс-Україна ".

"Ми бачимо прогрес реформ, чи це стосується тендерних закупівель, чи це стосується цифровізації, диджиталізації. Але хочу сказати, і ви знаєте це самі, що деякі кроки ще потрібно зробити, і я розумію, що це дуже складно. Наприклад, я маю на увазі боротьбу з корупцією, суди, також ринок землі", - сказала Меркель, відкриваючи четвертий німецько-український бізнес-форум, який відбувається в онлайн-форматі в п'ятницю.

Політик закликала Шмигаля продовжувати цей курс реформ і зазначила, що Німеччина вітає ухвалені в Україні закони, які стосуються інвестицій та дають інвесторам більше гарантій захисту їхніх інвестиції. За її словами, цей курс дуже важливий, це стосується також співпраці з Міжнародним валютним фондом.

"Впровадження цих реформ, асоціація з ЄС - від цього залежить також і макрофінансова допомога ЄС. Я усвідомлюю, що шлях, яким іде ваш уряд, є складним, непростим, але водночас він зближує Україну з ЄС, і також крок за кроком веде до взаємного відкриття ринків, тому ці реформи - це інвестиції в майбутнє в економічному, політичному, а також громадському плані", - зазначила Меркель.

Канцелярка підкреслила, що Німеччина є одним з найближчих партнерів України.

"Ми твердо виступаємо за захист територіальної цілісності України. Для нас важливо, щоб ЄС відповідне реагував на анексію Криму, яка відбулася 7 років тому. Реакція була однозначною, рішучою і вона залишається такою, хоча є скептики, і ми все робимо для того, щоб так воно і залишилося ", - запевнила Меркель.

Відзначимо, що раніше американський дипломат, директор Інституту Маккейна, спеціальний представник Державного департаменту США по Україні (2017-2019 рр.) Курт Волкер заявив, що президент США Джо Байден і його адміністрація приділятимуть увагу стану реформ і боротьби з корупцією в Україні.

Раніше тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін позитивно оцінила зобов'язання Зеленського провести комплексну судову реформу.

У Національному агентстві з протидії корупції впевнені, що на корупції втрачають всі, в тому числі фінансово-промислові групи. А реалізація Антикорупційної стратегії в Україні дасть економічний ефект в розмірі 200 млрд гривень.

ZN.UA продовжує цикл актуальних бесід, тема обговорення Олени Чижик "Корупційний калькулятор: Скільки країна втрачає на схемах ". 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі