Лелеку, "заарештованого" в Єгипті за підозрою у шпигунстві, з'їли браконьєри

Поділитися
Лелеку, Лелеку, "заарештованого" ​​в Єгипті за підозрою у шпигунстві, з'їли браконьєри
Єгипетські поліцейські відпустили на свободу лелеку з підозрілим приладом на лапі, який виявився датчиком для відстеження міграції перелітних птахів. Однак після поліції птах потрапив до браконьєрів.

3 браконьєри з'їли лелеку, "заарештованого за підозрою у шпигунстві", повідомляє Єгипетська організація з захисту природи на своїй сторінці у Facebook.

Приблизно тиждень тому стало відомо, що у провінції Кена, на півдні Єгипту, був спійманий лелека, з прикріпленим до лапи підозрілим приладом. Чоловік, який зловив птаха, передав його поліцейським, припускаючи, що лелеку використовує для збору інформації іноземна розвідка.

Пізніше у силових органах країни заявили, що прилад виявився датчиком, що використовується вченими для відстеження міграції перелітних птахів. На цього лелеку прилад був прикріплений французькими дослідниками. У відомстві уточнили, що пристрій перестав працювати як тільки птах перетнув кордони Франції.

Лелеку, якому дали прізвисько Менес (на честь першого єгипетського фараона), помістили на територію природного парку в Асуані, де за ним деякий час спостерігали вчені. На початку вересня лелеку було випущено на волю.

Наголошується, що, ймовірно, білий лелека був убитий на одному з островів на Нілі браконьєрами. І, швидше за все, його з'їли, бо протягом багатьох століть жителі Нубійської пустелі полюють на лелек, яких потім їдять.

Як відомо, в мусульманських країнах регулярно звинувачують Ізраїль у використанні птахів для розвідувальної діяльності. Так, у січні 2011 року ЗМІ Саудівської Аравії повідомили про затримання білоголового сіпа, що нібито шпигував на "Моссад". Після того, як ці підозри не підтвердилися, птаха було відпущено на волю.

У 2008 році про затримання голубів, які використовувалися у розвідувальних цілях, повідомила преса іранської опозиції. Стверджувалося, що два голуби були спіймані в районі комбінату зі збагачення урану у Натанзі, а ще один - неподалік від ісфаганского заводу з виробництва важкої води.

Раніше губернатор єгипетської провінції Південний Синай Абдель Фаділь Шуша висловив припущення, що акули, які напали на туристів у водах курортних районів Єгипту, могли з'явитися у Червоному морі з провини ізраїльської розвідслужби "Моссад". На якій підставі він зробив висновок про можливу причетність Ізраїлю до нападів акул в Червоному морі, губернатор не пояснив. !zn

Читайте також:

Турецькі бджолярі звинуватили перелітних птахів у шпигунстві на Ізраїль

Пентагон розробляє безпілотники розміром з пташку

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі