Командувач військами НАТО в Європі заявили про перетворення сирійських біженців в зброю Росії

Поділитися
Командувач військами НАТО в Європі заявили про перетворення сирійських біженців в зброю Росії Війська Асада і РФ застосовують в Сирії «неточну» зброю © unian.net
РФ вибрала шлях противника і є довгостроковою загрозою для США і Європи, підкреслив Бридлав.

Росія і Сирія використовують кризу, що спровокувала збільшення числа сирійських біженців, в якості зброї, заявив головнокомандувач об'єднаними збройними силами НАТО в Європі Філіп Бридлав в ході слухань у комітеті у справах збройних сил сенату Конгресу США.

"Росія і режим Асада свідомо перетворюють міграцію в зброю, намагаючись придушити європейські структури і зламати європейську рішучість", - сказав Брідлав.

За його словами, війська Асада, а також російські ВКС застосовують в Сирії "неточну" зброю.

"Я не можу знайти жодного пояснення, крім прагнення змусити біженців покинути свої будинки і зробити їх проблемою когось іншого", - зазначив Бридлав.

Згідно з інформацією ООН, в січні і лютому 2016 року в Європу прибули близько 131 тисяч біженців. Як підрахувало агентство ЄС з безпеки зовнішніх кордонів Fronteх, це в тридцять перевищує кількість біженців за аналогічний період 2015 року.

Також Брідлав звернув увагу, що тривали два десятиліття зусилля США до вибудовування партнерських відносин з РФ не привели до успіху.

"Росія обрала шлях противника і є довгостроковою загрозою для США, а також наших європейських союзників і партнерів", - повідомив головком європейських сил НАТО.

Читайте також: ООН прогнозує Греції гуманітарну кризу через біженців

Нагадаємо, під час дискусії в Давосі, присвяченому міграційній кризи ЄС, європейські політики наголосили, що біженці з Близького Сходу і Північної Африки використовують країни Південної і Центральної Європи як транзитні. Більшість мігрантів намагаються потрапити до Німеччину, Австрію, Швецію − держави з вищими соціальними стандартами.

Проблема вироблення спільної міграційної політики в рамках ЄС має не тільки економічну і гуманітарну складову, але у більшою мірою фіксує політичні розбіжності, наголошує у статті для ZN.UA Олексій Коваль. Країни півночі і півдня Європи, країни "периферії" і ті, що розташовані всередині континенту, як і раніше відстоюють різні підходи. Докладніше читайте у статті Олексія Коваля "Європу накриває вал нелегальної міграції" для тижневика "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі