Так, список доказів містить витяги з листування Манафорта й Януковича, угоди про недоторканість, фото та документи, що підтверджують коштовні покупки Манафорта на гроші, отримані від роботи на проросійські політсили в Україні. За версією слідства, політтехнолог намагався приховати ці доходи.
Члени команди Мюллера не виключили можливість оприлюднення нових доказів у справі Манафорта. При цьому жодне зі звинувачень Пола Манафорта не пов'язано з втручанням РФ в американські президентські вибори 2016 року. Сам він провину заперечує.
Як повідомлялося, 15 червня Окружний суд Вашингтона змінив Манафорту запобіжний захід з домашнього арешту на тримання під вартою після того, як спецпрокурор Роберт Мюллер висунув йому обвинувачення в незаконному тиску на свідків.
Слідство встановило, що в лютому-квітні 2018 року Манафорт і його український помічник Костянтин Килимник неодноразово зв'язувалися телефоном і в месенджерах зі свідками у цій справі.
Нагадаємо, 30 жовтня минулого року Пол Манафорт здався ФБР. Манафорту та його діловому партнеру Ріку Гейтсу висунули обвинувачення по 12 пунктах. Зокрема, їх обвинувачують у "змові проти США, змові з метою відмивання грошей, діях у якості незареєстрованого іноземного агента, а також наданні неправдивих відомостей у межах закону про реєстрацію іноземних агентів (FARA) і неподанні звітів по закордонних банківських рахунках". Значна частина обвинувачення також пов'язана з діяльністю Манафорта в Україні.
У той же день суд відправив Манафорта та Гейтса під домашній арешт із можливістю внесення десяти і п'яти мільйонів доларів застави відповідно. Після внесення застави Манафорта звільнили з-під арешту.