Американська газета New York Post вже пожартувала написавши, що "колишня перша леді тепер просто – перша леді". Про це сьогодні пише Financial Times, додаючи, що це момент тріумфу Клінтон і вона ним насолоджується сповна.
Хоча для неї дуже важливим моментом стане те, як вчинить її головний конкурент в демократичному таборі Берні Сандерс. Так само важливо, наскільки Клінтон будуть підтримувати інші ліберали-висуванці, такі як Елізабет Воррен.
Тим часом, її головний опонент на виборах мільярдер Дональд Трамп намагається змінити свою поведінку. Він виступив з цілком центристською промовою і, щоб не наговорити зайвого, навіть скористався телесуфлером. Хоча лишається питанням, наскільки довго Трамп буде дотримуватися свого нового курсу і що він робитиме, коли телесуфлера не буде.
У цей же час, The Economist пише, що чинний президент Барак Обама вчора зателефонував Хіларі Клінтон, щоб привітати з роллю головного кандидата від демократичних сил. Він також зателефонував і Сандерсу. Обама збирається зустрітися з ним 9 червня, щоб вмовити його не розколювати Демократичну партію і приєднатися до підтримки кандидатури Клінтон. Видання пише, що на вмовляння знадобиться кілька днів, а може навіть і довше.
Зрештою, в 2008 році сама Клінтон припинила свою передвиборчу кампанію лише через чотири дні після того, як Демократична партія вирішила, що її кандидатом буде Обама.
Раніше повідомлялося, що Клінтон вже заручилася підтримкою делегатів з'їзду для успішного висунення в якості офіційного кандидата в президенти від Демократичної партії. Але є і так звані "суперделегати" – видні члени партії, які не залежать від підсумків праймеріз і можуть голосувати на з'їзді демократів на свій розсуд. Нагадаємо, мільярдер Дональд Трамп є єдиним кандидатом на пост президента США від Республіканської партії. До того ж він вже заручився достатнім для свого висунення числом голосів делегатів (1239 – на 2 більше, ніж необхідно).