Китай розмістив на своїй території міжконтинентальні балістичні ракети для захисту від США - ЗМІ

Поділитися
Китай розмістив на своїй території міжконтинентальні балістичні ракети для захисту від США - ЗМІ Міжконтинентальні балістичні ракети Dongfeng-41 повинні забезпечити ядерну безпеку Китаю
Уряд країни вважає, що розгортання Dongfeng-41 забезпечить ядерну безпеку Китаю і надасть йому більшої ваги на міжнародній політичній арені.

Уряд Китаю розмістив балістичні ракети Dongfeng-41 в провінції Хейлунцзян. Фотографії ракет опублікували китайські ЗМІ, повідомляє The Global Times.

Військові аналітики вважають, що це друга ракетна установка стратегічної військової бригади, яку повинні розгорнути в північно-східній частині країни.

Dongfeng-41 – це ядерні міжконтинентальні балістичні ракети, здатні долати відстані у 14 тисяч кілометрів і нести 10-12 ядерних боєголовок. Вони вважаються одними з кращих міжконтинентальних балістичних ракет у світі, здатними вразити будь-яку ціль.

На думку військових експертів, на даний час склалися оптимальні умови для розгортання ракетних комплексів. Це питання узгоджувалося на рівні вищих військових чинів країни, однак точної інформації про те, чи є у Китаю стратегічна військова бригада для обслуговування Dongfeng-41, де вона базується і скільки таких бригад може бути взагалі, не було.

Низка китайських ЗМІ писала про те, що демонстрація міністерством оборони країни міжконтинентальних балістичних ракет приурочена до інавгурації новообраного президента США Дональда Трампа. Що є відповіддю Пекіна на провокаційні висловлювання Трампа щодо Китаю.

Видання зазначає, що в умовах призову Трампа до нарощування ядерного потенціалу США Китай не може бути задоволений поточним рівнем своєї ядерної безпеки, так як Вашингтон володіє сильною армією і великим ядерним потенціалом, і розглядає Пекін в якості свого найбільшого потенційного противника.

У такій ситуації Dongfeng-41 має стратегічне значення в очах військового керівництва Китаю і, на думку військових чиновників, є ключовим інструментом стримування та забезпечення національної безпеки країни.

Нагадаємо, на початку січня Північна Корея заявила про свою готовність до запуску міжконтинентальної балістичної ракети (МБР) в будь-який час і з будь-якого місця.

Голова Пентагону США Ештон Картер назвав можливість створення ядерної зброї і програму протиракетної оборони КНДР серйозною загрозою для США. Він також заявив про готовність США збити ракету Північної Кореї в разі її запуску або випробування "якщо вона буде спрямована на нашу територію або на територію наших друзів і союзників".

22 січня стало відомо про те, що в КНДР побудували дві нові міжконтинентальні балістичні ракети так званого мобільного базування, які можуть бути запущені з пересувних установок. Довжина ракет становить близько 15 метрів. За даними південнокорейських розвідників, інформація про балістичні ракети могла бути "злита" Пхеньяном спеціально, щоб передати "привіт" обраному президенту США Дональду Трампу напередодні його інавгурації.

Раніше Трамп пообіцяв не допустити завершення розробки Пхеньяном стратегічних ядерних озброєнь.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі