Китай підтримав уряд М'янми на тлі кризи навколо мусульманської меншини - The Independent

Поділитися
Китай підтримав уряд М'янми на тлі кризи навколо мусульманської меншини - The Independent Китай підтримав уряд М'янми. © Агентство Анадолу
В Пекіні вважають, що світу насправді варто підтримати м'янманський уряд, який підозрюють у геноциді народу рохінджа.

Китай підтримав уряд М'янми у "захисті стабільності" в той час, як тиск на Найп'їдо через насильство в штаті Ракхін зростає.

Про це пише The Independent, нагадуючи, що з 25 серпня близько 370 тисяч представників народу рохінджа, які сповідують іслам, втекли до Бангладеш. Таку цифру біженців назвали у Міжнародній організації міграції.

Головний правозахисник ООН засудив уряд М'янми за переслідування рохінджа, назвавши його "хрестоматійним прикладом етнічної чистки". Уряд переважно буддистської країни запевняє, що бореться з групами бойовиків, які складаються з представників народу рохінджа. І військові М'янми нібито роблять все, щоб уникнути жертв серед мирних мешканців.

Прес-секретар міністерства закордонних справ Китаю Ген Шуань оголосив, що його країна засуджує насильство в штаті Ракхін.

"Ми підтримуємо зусилля М'янми зі збереження миру і стабільності в штаті Ракхін. Ми сподіваємося, що порядок і нормальне життя будуть відновлені якомога швидше", - сказав речник китайського МЗС.

"Ми вважаємо, що міжнародна спільнота повинна підтримати зусилля М'янми у захисті стабільності і свого національного розвитку", - додав він.

Раніше ЗМІ повідомляли, що влада М'янми встановлює міни на кордоні з Бангладеш, куди тікають від насильства представники мусульманської меншини рохінджа. Це робиться, мабуть, для того, щоб не дати втікачам повернутися назад, пише Reuters. Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш серйозно занепокоївся у зв'язку із ситуацією щодо етнічної меншини і запропонував Раді Безпеки кроки з припинення насильства в Країні.

Поділитися
Підготував/ла Лесь Димань
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі