Китай не експортуватиме свою модель розвитку та не імпортуватиме чужої – речник з’їзду КПК

Поділитися
Китай не експортуватиме свою модель розвитку та не імпортуватиме чужої – речник з’їзду КПК © unsplash/christianlue
КНР бере курс на все більшу маргіналізацію та закритість.

Китай не експортуватиме китайську модель розвитку в інші країни, а також не імпортуватиме моделі з інших країн. Комуністична партія Китаю проти того, щоб інші країни нав'язували свої моделі Китаю, бо кожна країна повинна досліджувати свій власний шлях до модернізації. Таку заяву у понеділок, 24 жовтня, на пресконференції зробив Сунь Єлі, речник 20-го національного з’їзду КПК, передає Global Times.

Коли його запитали, чи «китайська модернізація пропонує новий вибір для досягнення модернізації» (фраза, використана у звіті 20-му національному з’їзду КПК), Сунь сказав, що хоча модернізація є звичайним прагненням для людей з усіх країн, але єдиної моделі для досягнення такої мети немає.

Він вважає, що китайська модернізація не схожа на шлях модернізації інших країн і має свої особливості. А також зазначив, що величезне населення Китаю означає, що країна не може просто копіювати модель інших країн.  Крім того, він наголосив, що модернізація Китаю полягає в тому, щоб усі його громадяни жили добре, досягли спільного процвітання та не залишали певні групи позаду. 

Сунь Єлі також сказав, що китайська модернізація є поєднанням як матеріальної, так і духовної цивілізації. 

«Китайська модернізація – це модернізація мирного розвитку. Ми пішли не старим шляхом війни, колонізації та грабежу, а через мир, розвиток і взаємовигідну співпрацю», – сказав він. 

Також він повторив, що Китай не буде експортувати власний шлях розвитку або імпортувати моделі інших країн. 

«Коли ми говоримо, що китайська модернізація пропонує новий вибір для досягнення модернізації, це виражає наше ставлення до сприяння обміну між різними цивілізаціями та країнами», – сказав прессекретар з’їзду КПК.

Нагадаємо, Сі Цзіньпіна втретє обрали головою Комуністичної партії Китаю на п’ятирічний термін. Також було представлено новий Політичний комітет Політбюро, до якого увійшли лояльні прихильники лідера КНР. Зазначено, що таким чином Сі Цзіньпін став найвпливовішим правителем Китаю з часів Мао Цзедуна.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі