Канада прийняла свій "акт Магнітського"

Поділитися
Канада прийняла свій Тепер і у Канади з'явився свій "акт Магнітського". © @inosmi.ru
За ухвалення закону проголосували всі 277 депутатів.

Палата громад (нижня палата) парламенту Канади прийняла аналог "акту Магнітського". Закон передбачає персональні санкції проти чиновників з Росії, а також Венесуели, Ірану, М'янми і В'єтнаму. За ухвалення закону проголосували всі 277 депутатів, присутніх на засіданні, передає "Укрінформ".

Наголошується, що "закон імені Магнітського" вступить в силу в разі схвалення верхньою палатою канадського парламенту при наявності королівської санкції.

В МЗС Канади заявили про те, що документ стане "інструментом зовнішньої політики".

Акт Магнітського був ухвалений в грудні 2012 року в США. Згідно із законом, скасовувалася поправка Джексона-Веніка і вводилися персональні санкції щодо осіб, відповідальних за порушення прав людини та принципу верховенства права в Росії.

Закон названий на честь бізнесмена Сергія Магнітського, який в 2009 році був заарештований за звинуваченням у допомозі голові фонду Hermitage Capital Management Вільяму Браудеру в ухиленні від сплати податків. Через 11 місяців попереднього ув'язнення Сергій помер в лікарні слідчого ізолятора в Москві.

Як повідомлялося,у Великобританії обговорюють аналогічний американському "закону Магнітського" законопроект, який дозволяє судам запроваджувати візові заборони і заморожувати активи російських чиновників, яких звинувачують у порушенні прав людини.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі