Європа може змінити правила в'їзду: до чого варто готуватися

Поділитися
Європа може змінити правила в'їзду: до чого варто готуватися © Главком
Нововведення пропонують запровадити з 10 січня. 

Європейська комісія пропонує змінити правила в'їзду туристів до Євросоюзу. Основні зміни стосуватимуться бустерної дози та зменшення дії сертифікатів про вакцинацію. Про це повідомляє пресслужба Єврокомісії.

Там зазначено, що в ЄС сумарно видано вже понад 650 млн сертифікатів про вакцинацію. Проте є держави, які вже почали вводити бустерні дози щеплень. Саме тому країнам пропонують уніфікувати підхід до цього питання - скоротити термін дії документів до 9 місяців.  

На додачу, в цей період повинно входити третє щеплення від ковіду через шість місяців, як це рекомендують в Європейському центрі профілактики і контролю захворювань (ECDC).

"Наша головна мета - уникнути розбіжностей по всьому ЄС. Це також стосується питання про бустери, які необхідні для боротьби з вірусом. Серед інших заходів ми пропонуємо сьогодні, щоб Рада погодила стандартний термін дії свідоцтв про вакцинацію, що видаються після первинної серії", - зазначив єврокомісар з питань юстиції Дідьє Рейндерс.

Єврокомісія пропонує, аби правила почали діяти вже з 10 січня.

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що українцям бустерна доза буде доступна після того, як в країні вдасться перетнути показник в 50% вакцинованих громадян. Тим часом третє щеплення вже офіційно дозволили у КанадіТуреччиніСШАНімеччині, Ізраїлі. 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі