Іран пригрозив заблокувати поставки нафти через Перську затоку

Поділитися
Іран пригрозив заблокувати поставки нафти через Перську затоку Іран погрожує заблокувати Ормузьку протоку © Deutsche Welle (Русская редакция)
В уряді Ірану також планують вийти з ядерної угоди.

Уряд Ірану погрожує виходом з угоди щодо нерозповсюдження атомної зброї, а також заявили про блокування поставок нафти з Перської затоки, якщо влада США продовжить застосовувати санкції проти Тегерана. Про це в неділю, 28 квітня, повідомляє Deutsche Welle.

За словами голови генштабу Ірану Мохаммеда Багері, якщо буде продовжувати "рости ворожість", то вони зможуть заблокувати Ормузьку протоку.

"Якщо наша нафта не буде транспортуватися цією протокою, то і нафта з інших країн, звичайно, не буде транспортуватися через неї", - повідомив керівник генштабу Ірану.

Раніше США розширили заборону на купівлю іранської нафти ще для восьми країн. У березні обсяг нафти, імпортованої з Ірану, оцінювався приблизно в мільйон барелів у день. У квітні 2018 року, до виходу США з іранської ядерної угоди, Іран постачав на експорт близько 2,5 мільйона барелів на добу. Адміністрація президента США Дональда Трампа з 5 листопада 2018 року відновила всі санкції проти Ірану, які раніше були зняті в рамках "ядерної угоди" 2015 року; обмежувальні заходи торкнуться експорту нафти, судноплавства, банківської і решти галузей, які стосуються економіки.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі