ГШ: Білоруська армія все більша незадоволена Лукашенком, який може втягнути її у війну

Поділитися
ГШ: Білоруська армія все більша незадоволена Лукашенком, який може втягнути її у війну © Міністерство оборони республіки Білорусь
Але наразі ознак формування наступальних угрупувань на північному кордоні України немає, зазначають там. 

На тлі інформації про те, що Білорусь найближчим часом може почати вторгнення в Україну, яку, до слова, вже заперечив глави ГУР МО Кирило Буданов, у Генштабі ЗСУ розповіли, що насправді у тамтешній армії росте невдоволення режимом диктатора Аляксандра Лукашенка, який, як вважають військові, може втягнути їх у війну проти нашої країни. 

Проте в Генштабі зазначають, що ознак формування наступальних угрупувань на північному кордоні досі немає. В республіці все ще тривають військові навчання, проте це підготовка підрозділів російських військових. Їх там 9 тисяч, про що ще наприкінці листопада заявив заступник начальника ГУР Вадим Скібіцький. Тоді ж він пояснив, що ці сили можуть бути використані для вторгнення з Білорусі (слід зазначити, що українська сторона ніколи не відкидала можливість такого сценарію, проте зараз військове керівництво вважає його малоймовірним), або для перекидання на інші напрямки фронту, наприклад на харківський. 

Також в ГШ нагадують, що РБ все ще підтримує війну Росії проти нашої країни. Насамперед про це свідчить те, що з території республіки росіяни здійснюють бомбардування України. 

Вранці 26 листопада аналітики Інституту Роберта Лансінга опублікували матеріал, в якому зазначили, що на білоруського диктатора Аляксандра Лукашенка найближчим часом може бути скоєно замах. Це потрібно росіянам для того, аби отримати контроль над ЗС РБ і нарешті втягнути республіку у війну проти України. У статті також наголошується, що "емісари" глави МЗС Білорусі Владіміра Макея просили західних співрозмовників допомогти у порятунку Лукашенка від Владіміра Путіна. Цікавим є той факт, що вже через кілька годин після публікації цього матеріалу стало відомо про загадкову смерть міністра. 

Про плани російського керівництва та місце в них Лукашенка і Білорусі — читайте у статті Володимира Кравченка "Путін знову хоче Київ: чи буде наступ із Білорусі?".

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі