Група спеціального прокурора Роберта Мюллера заявила про готовність надати висновки розслідування ймовірного втручання Росії у президентські вибори 2016 року, на яких переміг чинний президент США Дональд Трамп, повідомляє Bloomberg.
Група Мюллера планує надати підсумки розслідування тільки після проміжних виборів до Конгресу у листопаді 2018 року. Також один із співрозмовників агентства повідомив, що поки залишається відкритим питання про докази за двома епізодами; один з них стосується власне причетності Росії до втручання у вибори у 2016 році, а другий - порушення чинним президентом законодавства США.
Джерела додають, що команді Мюллера зовсім не обов'язково надавати результати розслідування широкої громадськості - це може бути лише один з варіантів. Швидше за все, спецпрокурор зробить усе згідно із законом, що дозволяє йому повідомити про результати тільки своєму безпосередньому керівнику, заступнику генерального прокурора Роду Розенштайну.
Розенштайн, до речі, вже вимагав від Мюллера інформацію, однак поки що достеменно невідомо, що спецпрокурор відобразить у своїй доповіді. У будь-якому разі, відомо, що прокуратура США притримає будь-яку небажану до розголосу інформацію, яка могла б вплинути на результати виборів до Конгресу - поки вони не пройдуть, матеріали не отримають уваги громадськості.
Нагадаємо, раніше стало відомо, що адвокат Білого дому Дон МакГан активно співпрацював з розслідуванням втручання Росії у вибори в 2016 році в США, викликавши нові нападки на перевірки Роберта Мюллера з боку президента США Дональда Трампа, пише Financial Times. Дон МакГан докладно розповів про 15-місячне розслідування Мюллером можливих зв'язків між кампанією Трампа і урядом Росії, заявив адвокат Вільям Берк.
Як повідомлялося, команда Мюллера, який розслідує справу про ймовірне втручання Росії у президентські вибори в США в 2016 році, почала вивчення аккаунта у Twitter Дональда Трампа у пошуках фактів можливої протидії розслідуванню з боку президента.
У липні офіс Мюллера розкрив схему зламу для втручання у вибори в 2016 році. У втручанні в американські вибори звинувачують, в тому числі, 12 співробітників Головного розвідувального управління Росії.