Переговори поновляться 2 квітня з метою прийти до угоди як можна швидше, заявив представник Європейської комісії. Останній раунд переговорів приніс певний прогрес щодо питання про реформу податку на прибуток і пенсій.
Нездатність досягти угоду посилює тиск на економіку Греції, якій і без того складно через прибуття в країну в останні 15 місяців більше мільйона біженців.
Країні, яка вперше попросила фінансової допомоги у 2010 році, необхідно забезпечити виконання вимог кредиторів в різних областях.
Уряд прем'єр-міністра Алексіса Ципраса звинуватив Міжнародний валютний фонд в цій ситуації "глухого кута".
Греція 22 грудня 2015 року отримала черговий транш міжнародної фінансової допомоги на €1 млрд у рамках нового пакета фінансової допомоги, наданої після виконання Афінами вимог для подальших жорстких економічних реформ.
14 серпня Єврогрупа схвалила план допомоги Греції, але з рядом додаткових заходів. 86 мільярдів євро будуть виділені Афінам протягом шести років. При цьому восени до програми кредитування може підключитися Міжнародний валютний фонд.
Греція опинилася у важкому становищі країна після дефолту 1 липня, Для того, щоб не вийти із зони євро, після важких переговорів було укладено угоду з Євросоюзом, яка передбачає фінансову допомогу Греції в обмін на важкі реформи.