"Ми не робитимемо ніяких дій, поки нам не дадуть приводу. Якщо ми побачимо атаку на військову базу, або помітимо міжконтинентальну балістичну ракету, то ми, безумовно, зробимо це", – заявила дипломат в ефірі телеканалу NBC у понеділок, 24 квітня.
При цьому Гейлі підкреслила, що остаточне рішення про застосування військової сили приймає президент Сполучених Штатів.
Вашингтон "не шукає війни з Пхеньяном" і націлений на співпрацю з міжнародним співтовариством, зокрема з Китаєм, для врегулювання північнокорейської проблеми, зазначила представник США в ООН.
Нагадаємо, в ніч на 16 квітня в КНДР відбулися невдалі випробування балістичної ракети. Спроба ракетного запуску була зроблена наступного дня після того, як у Північній Кореї пройшов військовий парад, присвячений 105-ій річниці з дня народження засновника КНДР Кім Ір Сена. На параді вперше були показані балістичні ракети підводних човнів (БРПЧ) Pukkuksong-2.
США, в свою чергу, відправили до берегів КНДР ударну групу флоту на чолі з авіаносцем "Карл Вінсон". У Пхеньяні заявили про готовність потопити американський корабель.
19 квітня Росія заблокувала заяву Ради Безпеки ООН, що засуджує ракетні і ядерні випробування в КНДР. У той же час, Китай був готовий підтримати проект документа.