Генпрокурор зустрічався з російським послом влітку 2016 року, під час виборчої кампанії, а також у вересні 2016 року, коли з'явилася інформація про вплив на вибори російськими хакерами. Сешнс був одним з найвпливовіших радників Трампа під час виборчої кампанії, а після перемоги нинішнього президента на виборах, був призначений на посаду генерального прокурора США.
Сам генеральний прокурор спростував цю інформацію і сказав, що ніколи не обговорював виборчу кампанію ні з якими представниками Росії. При цьому Сешнс назвав матеріал у Washington Post хибним.
Нагадаємо, що видання New York Times писало, що команда Трампа спілкувалася зі спецслужбами Росії протягом року перед виборами. Видання зазначає, що американські спецслужби перевіряли, наскільки ці контакти пов'язані зі спробами Росії вплинути на результат виборів. У публікації згадуються, що зв'язком з російськими спецслужбами займалися Пол Манафорт і Майкл Флінн.
Радник Дональда Трампа з питань національної безпеки Майкл Флінн подав у відставку, у зв'язку з обговоренням санкцій з російським послом за місяць до обрання Трампа президентом.