Так, серед таких джерел доходів Флінна вказані пропагандистський телеканал Russia Today, російська компанія "Волга-Дніпро" і американська "дочка" "Лабораторії Касперського".
Білий дім опублікував обидві декларації колишнього радника Трампа в суботу, 1 квітня. При цьому декларація за 2016 рік була подана Флінном 11 лютого, за кілька днів до звільнення з посади радника з національної безпеки.
В документі Флінн також вказав, що отримував гроші через Бюро спікерів, але не вказав організації, який наймали його для цієї роботи.
У цілому доходи Майкла Флінна за минулий рік склали щонайменше $ 1,3 мільйони, включно з більш ніж $ 827 тисячами, отриманими через приналежну йому консалтингову фірму Flynn Intel Group.
Раніше колишній радник з національної безпеки Дональда Трампа Майкл Флінн заявив, що він таки може дати покази Конгресу і ФБР щодо справи про зв'язки команди Трампа з Росією. Натомість Флінн хоче отримати імунітет від "несправедливого судового переслідування" у цій справі.
Раніше повідомлялося, що радник Дональда Трампа з питань національної безпеки Майкл Флінн подав у відставку у зв'язку із обговоренням санкцій з російським послом за місяць до обрання Трампа президентом.
Нагадаємо, що Майкл Флінн вибачився перед віце-президентом Майком Пенсом за заперечення розмови з російським послом про санкції. У понеділок, 13 лютого, Пенс і Флінн спілкувалися близько години, а також провели двогодинну зустріч з президентом США Дональдом Трампом.
Проблема полягає в тому, що до інавгурації Трампа Флінн ще не обіймав посаду радника з національної безпеки і обговорював питання зовнішньої політики із російською стороною як приватна особа, що є порушенням американського законодавства.