Експерти з Франції розшифрували файли з "чорного ящика" Boeing, що потерпів катастрофу

Поділитися
Експерти з Франції розшифрували файли з Помічена спільна для двох катастроф деталь © wikipedia.org
Фахівці передали їх групі розслідування без попереднього прослуховування.

Деякий час тому влада Ефіопії передала до Франції "чорні ящики" з потерпілого катастрофу Boeing 737 MAX: розшифровка на місці не була можлива, оскільки Ефіопія не не має відповідних фахівців і необхідного обладнання.

Експерти французького Бюро розслідування та аналізу безпеки цивільної авіації розшифрували дані бортового самописця Boeing 737 MAX авіакомпанії Ethiopian Airlines, що розбився в Ефіопії. Про це організація повідомила у своєму Twitter.

Записи були передані ефіопській групи з розслідування причин аварії. Уточнюється, що експерти аудіофайли не прослуховували, надавши це групі розслідування.

15 березня стало відомо, що у двох Boeing 737 MAX, які потерпіли у різний час катастрофу, виявилися схожі ознаки. Тример на стабілізаторі (частини хвостового оперення літака Ethiopian Airlines) стояв в незвичайному положенні, причому воно було аналогічно тому, яке було у літака "Боїнга" компанії Lion Air, що розбився восени 2018-го року.

10 березня в Ефіопії зазнав катастрофи авіалайнер компанії Ethiopian Airlines. Boeing 737-800 MAX рейсу ET 302 вранці в неділю вилетів з аеропорту Боле в столиці Ефіопії Аддіс-Абеба до столиці Кенії Найробі. Через кілька хвилин після зльоту літак зник з радарів. О 8:44 за місцевим часом він впав за 62 км від Аддіс-Абеби, в районі міста Бішофту. Трекер Flightradar24 називає можливою причиною аварії неполадки, що виникли відразу після вильоту літака з аеропорту.

На борту літака перебували громадяни 33 держав - 149 пасажирів і восьмеро членів екіпажу. За попередньою інформацією, українців серед загиблих немає.

Рішення про тимчасову заборону польотів Boeing 737 MAX були прийняті в Євросоюзі, Канаді, Україні, Австралії, Китаї, Сінгапурі, Ефіопії, Південної Кореї, а також авіаперевізниками Aeromexico, Cayman Airways, Comair і Aerolíneas Argentinas.

Федеральне управління цивільної авіації США не збиралося закривати повітряний простір для літаків цього типу, проте президент Дональд Трамп розпорядився заборонити польоти Boeing 737 MAX над територією країни.

Поділитися
Підготував/ла Кругленко Александрина
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі