В суді було визначено, що Пейдж передав документи в галузі енергетики російському шпигунові Віктору Піддубному, одному з фігурантів справи. Сам Пейдж не заперечує передачі документів, однак стверджує, що там не було нічого такого, чого не можна знайти у відкритому доступі.
Пейдж працював радником Дональда Трампа під час його виборчої кампанії і неодноразово був помічений в проросійській риториці. Незважаючи на те, що Пейдж пропрацював радником Трампа зовсім короткий термін, і на момент виборів вже не працював з Трампом, він потрапляє під слухання Конгресу і ФБР у справі про зв'язки команди нинішнього президента США з Росією. У Білому домі зазначили, що давно не працюють з Пейджем, а президент з ним не спілкується.
Нагадаємо, що видання New York Times писало, що команда Трампа спілкувалася зі спецслужбами Росії протягом року перед виборами. Видання зазначає, що американські спецслужби перевіряли, наскільки ці контакти пов'язані зі спробами Росії вплинути на результат виборів. У публікації згадуються, що зв'язком з російськими спецслужбами займалися Пол Манафорт і Майкл Флінн.
Раніше колишній радник з національної безпеки Дональда Трампа Майкл Флінн заявив, що він таки може дати показання Конгресу і ФБР щодо справи про зв'язки команди Трампа з Росією. Натомість Флінн хоче отримання імунітету від "несправедливого судового переслідування"у цій справі.
Раніше повідомлялося, що радник Дональда Трампа з питань національної безпеки Майкл Флінн подав у відставку, у зв'язку з обговоренням санкцій з російським послом за місяць до обрання Трампа президентом.
Нагадаємо, що Майкл Флінн вибачився перед віце-президентом Майком Пенсом за заперечення розмови з російським послом про санкції. У понеділок, 13 лютого, Пенс і Флінн спілкувалися близько години, а також провели двогодинну зустріч з президентом США Дональдом Трампом.