Про це пише лояльне до Республіканської партії видання Wall Street Journal. У лютому того року Флінн брав участь у конференції з питань безпеки у Кембриджському університеті. Там він познайомився і провів розмову з російською аспіранткою Світланою Лоховою. Видання з посиланням на двох присутніх на події людей повідомляє, що Лохова на той час вивчала історії розвідки Росії.
"В документах не зафіксовано, що Флінн повідомив у службу безпеки міністерства оборони про свою розмову з Лоховою. Оскільки він займав посаду голови розвідуправління Пентагону, він повинен був повідомляти про всі контакти із незнайомцями, особливо з ворожих країн, таких як Росія", - сказав виданню неназваний американський чиновник у відставці.
Wall Street Journal зауважує, що вимога робити такі звіти має лише рекомендаційний характер. Але чиновникам, які мають доступ до державних таємниць, рекомендується будь-які спроби незнайомих іноземців налагодити контакти розцінювати як спробу вивідати таємну інформацію США чи намір завербувати чиновника. А Флінн у 2014 році мав доступ до таємних розвідувальних даних.
У Флінна вже спростували цю зустріч, назвавши її "брехливою". А Ден О'Браян, який три роки тому очолював представництво розвідуправління міноборони США в Лондоні і теж був на семінарі в Кембриджі, підтвердив, що така зустріч відбулася, але він у ній не побачив нічого надзвичайного.
Радник Дональда Трампа з питань національної безпеки Майкл Флінн подав у відставку, у зв'язку з обговоренням санкцій з російським послом за місяць до обрання Трампа президентом.
Нагадаємо, що Майкл Флінн вибачився перед віце-президентом Майком Пенсом за заперечення розмови з російським послом про санкції. Проблема в тому, що до інавгурації Трампа Флінн ще не обіймав посаду радника з національної безпеки і обговорював питання зовнішньої політики із російською стороною як приватна особа, що є порушенням американського законодавства.